Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi (147) - Całokształt

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jan Warszawa 0605235742
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
jestem drugim właścicielem i jak na ten przebieg to jest to auto wymagające ciągłych napraw. ( stawidła w hamulcah-zamki w dzwiach).Kod w stacyjce.
~rottor@op.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Najlepsza propozycja na rynku w tej klasie pojazdów. Pojemny, niebywale niezawodny, tani w eksploatacji i zakupie. Czego więcej chcieć ???
~cin cin
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Ja kupiłem swoją nubire z 2 z 2000r za 25 tyś mam ful opcje skore automat i wszystko co jest możliwe w tym samochodzie nigdy mnie nie zawiódl
~Pegieo
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Ogolnie mimo niekorzystnej marki, auto z klimatem, dynamiczne, wygodne, przestronne. Jadac, czuje sie dobrze na drodze i nadaje sie na dlugie trasy.
~amigo
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
jestem z niego zadowolony,oczywiście mósi być klima-bo szyby parują zimą,wymieniałem łączniki i 2 tłumniki.Akumulator jest z 1998r i nadal sprawny
~NOWY
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jestem marudny i wymagającym klientem. W nubirze najlepsze są:cena ,koszty eksploatacji ,osiągi silnika .Rozczarowały mnie :serwis daewoo ,usterki zawieszenia.
~rrosiak@post.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Można by wiele zarzucić, szczególnie przy detalach, ale biorąc pod uwagę cenę za jakie kupiłem nowe auto kombi z pełnym wyposażeniem nie mogę wiele narzekać.
~Pit
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Komfortowe, spore ale zwrotne kombi z mocnym silnikiem, dobrym wyposazeniem (A/C) i za rozsadna cene. Minus - niepewnosc co do losow Daewoo
~andrzej kumkała
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
autko ma bardzo ladny ksztalt kaaroserii tylko ze mam wgnecenie na prawym boku jak patrzec z przodu to lewym a od tylu normalnie.

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~artolini90@gmail.com
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Nubira to nie perska księżniczka tylko koreańska dziwka z którą czasami trzeba ostro żeby się dobrze zabawić ]:->
Daewoo Nubira I Kombi