Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999 (115)

~GIACOMMO
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
SAMOCHOD RODZINNY, Z DUZA PRZESTRZENIĄ ŁADUNKOWĄ, JEST OK. GDYBY TYLKO SPALANIE BYLO TROCHE MNIEJSZE ( 50 TYS KM NA ROK) BYŁBY SUPER.
~ncbratas@cyf-kr.edu.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Bardzo komfortowe auto za niewielkie pieniądze. Nie ma sensu dawać 10-20 tyś PLN za poprawienie tych niewielu przecież mankamentów.
3,8
~micsia
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Wiadomo - plastiki trzeszczące i kruche - ale za te pieniadze to i tak dobre. Zawieszenie mogło by być lepsze, ale naszczęscie tanie są części. Po latach progi rdzewieją. Dużo miejsca w środku, wygodnie. Przejechałem odcinek 1200 km w ciagu dnia, poza zmeczeniem jazdą nie odczułem duskomfortu z powodu foteli czy kierowania autem. Jako tani środek transportu dla rodziny sprawował się dobrze.
~ksześ@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Kupiłem 2,5 roczną Nubirę za 24.000 - czyli za cenę CC. Na gwarancji. Za te pieniądze auto duże, dynamiczne, wygodne. Polecam wszystkim, dla których auta klasy CC to za mało, a nie chcą płacić za znaczek na klapie.
2,9
~jami22
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Było by dobrze gdyby... gdyby auto nie zawiodło 300km od domu i 200 km od celu... niestety do tego mnstwo pierdół które zauważyłem dopiero na fakturach jak tego trupka sprzedawałem...
3,6
~rafał z poznania
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
za 20tys mozna miec zadbane kombi 2.0 z niewielkim przebiegiem , auto duże ,zgrabne, przy spokojnej jezdzie do 110/h wygodne i ekonomiczne koła 14" w tym samochodzie to tragiczna pomyłka!!!!
~Pit
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Komfortowe, spore ale zwrotne kombi z mocnym silnikiem, dobrym wyposazeniem (A/C) i za rozsadna cene. Minus - niepewnosc co do losow Daewoo
~jaca
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Poleca ten samochód - mój był po wypadku , ale i tak jest bezawaryjny i równo jeździ.
3,8
~s.chalupczak@eniro.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
polecam wszystkim za niewielkie pieniądze naprawdę super autko. wygodny pięć osób podróżuje w spokoju (kombi bardzo ładowny). mam pełne wyposażenie bez klimy i to jest największy mankament przy zmianie na Nubirę II lub na Leganze kupuje tylko z klimą
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
12,0
~waldi_s@interia.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Obszerny, wygodny samochód z bogatym wyposażeniem. Zaskoczył mnie wzorowym zachowaniem w czasie szybkiej jazdy po słowackich serpentynach. Ogólnie jestem zadowolony z Nubiry jak na miłośnika sportowych samochodów - wcześniej przez 5 lat jeździłem tuningowanym GTI.
Daewoo Nubira I Kombi