Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999 (115)

3,5
~gregor
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
duzy,pakowny,szybki,na gazie nie jest drogi w utrzymaniu,czesci tanie ,nie robic w serwisach,ja narazie wlozylem kolo 1500zl w zawieszenie,400 w hamulce -tarcze,szczeki( tyl) i dwa razy klocki,2 razy po 600zl w wymiane rozrzadu i na razuie luzik,silnik zdrowy a na gazie cieka i to niezle
~ziolo2001@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Jak dla mnie auto ma wysoką klase prezentuje się tylko pali za dużo dlatego mam je na gazie i pali około 13/100 gazu psuć się nie psuje tylko trzeba coś zmienić jej wygląd bo ma do tego predyspozycje może zna ktoś jakieś adresy gdzie tuningują NUBIRE kontakt na e-mail: ziolo2001@poczta.onet.pl lub na gg:4195213 albo telefonicznie 608244416
~Pegieo
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Ogolnie mimo niekorzystnej marki, auto z klimatem, dynamiczne, wygodne, przestronne. Jadac, czuje sie dobrze na drodze i nadaje sie na dlugie trasy.
~adek
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
dobre auto za niewielkie pieniądze, tani serwis i części więcej info na forum http://nubira.autokacik.pl
3,7
~PinkElephant
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Patrząc na porównanie z ideałem to trójeczka ale przy zakupie nowego samochodu ze względu na cenę najlepsza fura świata (pod wrunkiem że się wybierze full wypas) A więc niech będzie 4
~rottor@op.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Najlepsza propozycja na rynku w tej klasie pojazdów. Pojemny, niebywale niezawodny, tani w eksploatacji i zakupie. Czego więcej chcieć ???
~redraven
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Auto bardzo dobre jak na cenę. Bardzo dobre recenzj zbiera w USA u tamtejszych właścicieli. Trochę zbyt delikatne zawieszenie jak na polskie drogi- ale chyba nikt nie produkuje specjalnie samochodów na Polskę. Jeżeli komuś to nie pasuje polecam Musso. Tym się da jeździć po dziurach. Ogólnie utrzymanie jest nie drogie- ceny części zamiennych stosunkowo nie wysokie. Auto oczywiście będzie drażnić miłośników opinii, że co niemieckie jest super, a...
~leszko112233
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
silnik w tym aucie jest idealny, cichutko pracuje, ma moc, gdy jeździmy sami i wyciągniemy zbędne rzeczy aby był jak najlżejszy, to ma naprawdę ładne osiągi (Silnik)
3,5
~Dator@op.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Auto pojemne i szybkie, a przy tym niedrogie na rynku wtórnym. Dobre wyposażenie CDX (klima, ABS, 2 airB, elektryka) Dobry stosunek komfortu do ceny. Egzemplarze niespełna 3 letnie (gwarancja) z pełnym wyposażeniem do kupienia poniżej 30tys.zł.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
12,0
3,3
~romek z Wroclawia e-mail: wolk1@box43.gnet.pl lub budowaserwis@wp.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
gdyby nie TEN FATALNY!!!!!!!!!!!!!!!!! (DLACZEGOOOOOOOOO) układ kierowniczy i zawieszenia byłoby to auto typisz wymaluj dla pana Mnie. czemu oni to tak zepsuli. ponawiam apel z rubryki zawieszenie.
Daewoo Nubira I Kombi