Lista ocen Daewoo Nubira I Sedan (171) - Całokształt

Na liście zabraknie 199 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~anna
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
autko bylo z salonu.Juz dosc duzo kilometrow przejechanych,ale generalnie autko jest spoko. troszkę bym wolała wiekszą plynnosc jazdy po miescie,ale jest ok, jak dla kobiety, ktora dopiero od dwóch lat ma prawko :D (wczesniej tato jezdzil autem)
~jack30@op.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Pod jednym warunkim, że kupina została tanio (mnie kosztowała 36000 zł z trzyletnią bezpłatna obsługą w ASO). Myślę jednak, że dzisiejsza wartość tego samochodu na rynku jest nadal atrakcyjna. Znam samochody 2x droższe z takimi samymi przypadłościami.
~Krzysztof Koby
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jestem użytkownikiem juz 5 rok,generalnie jestem zadowolony.Samochód ma swoje dobre strony:silnik, wyposażenie,cena. Negatywne sprawy to:ciągle psujące się drobiazgi: silenbloki,końcówki drążków.Konstrukcja układu jezdnego nie pasuje do naszego kraju.
~R0b3rT
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
nie jest tak źle......... podobała mi się opinią gości, który stwierdziła, że za 60 tyś zł można kupić więcej złomu na złomowisku ...... moim zdaniem to po prostu kreryn... pozdrawiam cię serdecznie.......:)) Mam nadzieję, że nie masz nubiry !!
~daewoo
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Nieusterkowe, przyjemne auto w codziennej eksploatacji z dosc dynamicznym silniczkiem i trosze za wielkim apetytem na paliwo. Wygodne i przestronne. Kupno uzywanego Daewoo to dopiero okazja - za smieszna cene masz wygodne, i dosc trwale auto.
~dariaszek
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
nadwozie nie koroduje jak w germancach wszelkiej produkcji do silnika daewoo opel przekonał sie dopiero po 2000 roku gdy dał sobie spokój z ecotecami.motor w miare elastyczny(2,0) jak trzeba komus dokopac też jest czym.
~sas
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Przyzwoity, pakowny i dynamiczny samochód za małe pieniądze. Klima, Abs, 2x air bag, elektryka, radio, gaz itp. Bezkonkurencyjna w relacji ceny do jakości. 3 letni egzemplarz CDX mozna juz kupic za ok.30tys.
~Jacek Królikowski alea @2a.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
przy swoicch parametrach jezdnych , i bezawaryjności tego egzemplaża , gwarancji 3 lata , tanim serwisie pogwarancyjnym i tanich częściach nic lepszego się wam nie trafi ( wymiana klocków w serwisie 30 zł PHIII !!! )
~Zmotoryzowany 8x Nubirak
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jest to moje 7 auto ( miałem SEATA , RENAULTA, Citroena ) bardzo dobry zakup - nigdy mnie nie zawiodło !!, duze wygodne , prawie bez usterek . POdobnie na gazie -od 5 lat mam zainstalowany -jest okey
~Użytkownik DU
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Za takie pieniądze nie kupi się auta tej klasy z tego rocznika i z takim wyposarzeniem tj. 2 x air bag, ABS + EBD, klimatyzacja. 4 el. szyby, pirotechniczne napinacze pasów, grzane i elektryczne lusterka
Daewoo Nubira I Sedan