Ocena kierowcy - Daewoo Nubira I Sedan

Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1999
Daewoo Nubira I Sedan 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : idzie jak szlifierka
mysle ze w caloksztaucie nie wypada zle wedlug mnie
Nubira wypada niezle pod tym wzgledem silnik bardzo elastyczny nie wiem jak w silniku 1.6 ale 2.0 robi wrazenie jadac 70 na piatym biegu wciskam gaz i czuje jak odjezdzam
no i tu gorzej z biegami jest ciezko nie wiem jaki to moze byc powod byc moze przebieg tak twierdzi moj mechanik ze sa tam jakies ciegla plastikowe ktore ulegly zuzyciu
buja sie jak wanna na kolach to samochod do dostojnej jazdy
przecietnie z przodu w zasiegu widzenia kierowcy jest dobrze ale gorzej w tylnych szybach ale coz po to mamy lusterka
wszystko na swoim miejscu
samochod zarowno pod wzgledem wentylacji jak i ogrzewania stworzony na syberie i nie tylko moj......
no wreszcie to liuzyna piekne auto dla rodziny lubiejacej dlugie wojaze a i z kempingiem da sobie rade
wieje jak w starze 1142 przynajmniej u mnie slychac taki dziwny powiew powietrza no i silnik nie wiem nie mialem auta z takim silnikiem ale slychac silniczek taki delikatny pomruk przeszkadzajacy przy dluzszej jezdzie
no coz to daewoo z silnikiem opla 2.0 pali 8-9 w cyklu mieszanym czsci tanie jak dla mnie przylkadowa cena za hamulce przod tj tarcze klocki 200-250 zl mozna naprawiac samemu w kazdej stodole nic skomplikowanego
o za ta cene wybaczcie ale nigdzie nie kupicie takiego auta z tego rocznika
od wzgledem mechaniczym to nie zle auto ale drobiazgi mnie dobijaja u mnie nie chodzi szyba elektryczna slysze boczek u pasazera jak jade po dolkach padaja takie pierdoleczki ale to staje sie uciazliwe
nie zdarzylo sie zawsze skad wyjade tam wroce

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 133KM 98kW [l/100km]

8,8