Lista ocen Daewoo Nubira II Sedan (62)

~Henk
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Wiedziałem jaką pojemność ma ten silnik to i spalać musi.Trzy lata gwarancji i bezpłatne przeglądy do 100000km opłaciły się. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~steve
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Za taka cene tak porzadnego auta nie znajdziecie. Jazda to czysta przyjemnosc, nawet w zimie (na zimowkach). Niezawodny, ladny i tani.
3,3
~Mass™
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Kupiłem Nubirę II w 2000r .teraz ma juz przejechane 200 000 km ,ale sprawuje sie jeszczze niezle. Jedyny minus to brak klimatyzacji ,a plusów jest zbyt duzo zeby wymieniacSUPER AUTO Teraz mam zamiar go sprzedac i gdyby nie to ze jest w nim troche mało miejsca to kupiłbym znowu Daewoo (Chevrolet),ale gorztsniejszym wyborem dla mnie jest Skoda Superb 2.5 TDI ...
~Tobiasz
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
zbyt głośny a po przekroczeniu 120 km/h hałas ten wzrasta (Wyciszenie)
~a.kar@interia.pl
przyjemnie się jeździ z silnikiem 2.0 na benzynie
~jurmax
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
nie zawodzi nie nawala prowadzi się wypoczynkowo na dlugich trasach
~Kamil N83
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
pomijając drobne szczegóły model samochodu bardzo udany szkoda tylko że sytuacja fabryki jest niestabilna.
~Lidka
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
To moja trzecia NUbira pierwsza zakonczyła żywot na drzewie - kasacja ale ludzie w bardzo poważnym wypadku przeżyli to był cud, druga wymieniona na nowy typ Nubirę II. Nie miałam żadnych większych napraw mimo, że ora ją często mój mąż. Lecą tuleje z przodu. Wymieniam regularnie co 10 000 km.
3,2
~Jacek
Sedan 2.0 i 16V CDX 126KM 93kW
Zbiera się całkiem dobrze, jednak po przekroczeniu 130km/h hałas w samochodzie jest nie do zniesienia (Silnik)
~adaumastakilla
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
nie mam pytań stary zakupił nubirexona z 1.6 ale opcja full i od 3 lat śmigamy i nic sie nie dzieje na gazie pali 10 w miescie z klimą włączoną non-stop MASA FIAT WYSIADA NA CAŁEJ LINIIIIII
Daewoo Nubira II Sedan