Lista ocen Daewoo Tacuma 1.8 98KM 72kW 2000-2011 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Svenson
Hatchback 1.8 98KM 72kW
9-10 l benzyny w mieście. W trasie spala 8,4 l. Mam instalację LPG Vento z wtryskiem sekwencyjnym. Spalanie 13 l w mieście, w trasie 9 l. Niestety w koło wchodzi jedynie zbiornik 45 l. Silnik o takiej mocy (98 KM), to trochę mało do takiej masy. Ale w trasie z wyprzedzaniem nie mam żadnych problemów, nawet z włączoną klimą. Przegląd wraz z częściami (klocki, świece, filtry klimatyzacji) kosztował 550 zł. Świece ok. 5 zł sztuka. Filtry...
~milezaskoczony
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Pali 9-12 LPG. W trakcie eksploatacji na dystansie 50 000 km wymieniane (poza olejem itp.): klocki fabryczne przód 105zł, pompa paliwa 86zł, skraplacz klimy, parownik + obsługa ok. 1000, przerwane kabelki w drzwiach (godzina z lutownicą). Jak widać koszmarnie duże koszty. To nie to co SKODA czy VW które się wcale nie psują. Dlatego w sklepach nie sprzedają do nich części - bo po co. (To taka dygresja).
~Piotr
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Nie jest strasznie jak na taki silnik, nie narzekam :]Bo moc ma też , więc palić też musi. Rozwinąłem nią 185 km/h...leci jak czołg , nie ma że wiat, że po całej drodze jedzie.Jest Ok
~MJ006
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Auto tanie w utrzymaniu jeśli chodzi o części(oryginały). Jeśli chodzi o spalanie to pali na trasie prawie tyle co moja drugie 3.0 benzyna (BMW 7). Dane na jeździe na benzynie.
~Marcin
Hatchback 1.8 98KM 72kW
w normie, seicento paliło mi 9 litrów gazu, tutaj w mieście pali 12 - do przeżycia