Lista ocen Daewoo Tacuma (37)

~Tique smokerski@onet.pl
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Mam go 18 miesiecy.Super auto za ktorym ludzie sie ogladaja i nie dowierzaja ze to...DAEWOO!Niech drozyzny typu scenic,zafira czy zwariowany Picasso sie kryja!Brak promocji"zabil"to auto na naszym rynku a szkoda.Na inny bym go nie zamienil zreszta jak i moje drugie autko.......DAEWOO Lanos.To sa naprawde wspaniale auta!
~zbyszek_truszczynski@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 122KM 90kW
samochód nieznany, któremu nie zaszkodziła konkurencja tylko Daewoo brakiem promocji. Za te pieniądze nie kupię lepszego samochodu. Porównywalne (Zafira np.) kosztują niemiłosiernie więcej i płaci się właściwie za markę lub quasi-prestiż!!! 3 lata gwarancji biją wszystko na głowę. Gorąco polecam
~Marcin
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Bardzo fajny i prosty silniczek, nie jakieś tam 16v tylko 8v - który naprawi nawet Pan Stasio! Tanie części i niezawodny cichy silnik! (Silnik)
~Wszechrad
Hatchback 2.0 122KM 90kW
super sztywne nadwozie to się czuje,zawieszenie to kompromis miedzy twardością a miękkością. (Układ jezdny)
~mariusz@metalmot.com.pl
Hatchback 2.0 122KM 90kW
samochód dla wymagających komfortu.2000 km na raz to nie problem,plecy nie bolą.fabryczne radio to naprawdę 4X25w daje czadu,oczywiscie sterowane z kierownicy.wolę jechać w trasę TACUMĄ niz mercedesem.ABS rewela-ze 190 do zera,a kierownica nawet nie zadrży.dla mnie odlot.to napradę fajna i szybka bryka.
~tytan-r@o2.pl
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Gdyby nie gaz poszedłbym z torbami,a tak pali mi ok.10 l gazu przy spokojnej jeździe w trasie(spokojna 120 km/h), w mieście przy radosnym naciskaniu pedału gazu średnio około 15 l.Zawieszenie na razie nie domaga się napraw.To co mi padło po gwaracji to diody w alternatorze.A na gwarancji?To samo,tyle,że w ramach oszczędności wymieniono mi tylko przepalone i to chyba teraz sie zemściło.Ale na pocieszenie powiem,że pasuja tu alternatory...
~Kaczmarek
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Nagrzewa się bardzo szybko nawet podczas mrozów. Klimatyzacja bez zarzutu. (Wentylacja i ogrzewanie)
~will
Hatchback 2.0 122KM 90kW
miękko i zawsze tam gdzie trzeba bez zacięć, nawet przy szybkiej zmianie. (Skrzynia biegów)
~sanexpo@op.pl
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Gdyby nie usterki zawieszenia fura nie do zdarcia. Niestety płatne przeglądy i dyskusyjne traktowanie 3-letniej gwarancji przez sewis.
~Ed
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Najtańszy minivan z dużą przestrzenią, niezłymi osiągami i niezłym wyposażeniem. (Stosunek jakość/cena)