Ocena kierowcy - Daihatsu Applause I

Silnik 1.6 16V 105KM 77kW
Rok produkcji 1994
Daihatsu Applause I 1.6 16V 105KM 77kW 1989-1997 - Oceń swoje auto
Jestem zadowolony.
Tutaj jestem zadowolony bo wg mnie moc tego silnika jest milym zaskoczeniem dla kierowcy.Poki co nic sie nie pasuje(odpukac w niemalowane) jednak praca silnika powyzej 120km/h jest zbyt glosna i dlatego nie daje 5 pkt.
Krotkie biegi,ladnie wchodza jednak od pewnego czasu 2 mi zgrzytnie i podejrzewam o to synchronizator,da sie uniknac zgrzytu gdy bardzo wolno wbija sie bieg ale dla mnie to juz minus i tak byc nie powinno:)
Jak na 10-letnie auto to bardzo jestem zadowolony.Z drogi nie wypadlem jeszcze a wolno nie jezdze wiec chyba jest ok:)Nie daje 5pkt bo nie jezdzilem jeszcze najnowsza BMW 5 i nie mamc porownania;)
Spojrzcie na ocene.
Tutaj sie troche zbuntuje.Przy malych predkosciach jest ok,jednak powyzej 140km/h juz nie jest wesolo.Drzwi przednie lataja jak by ktos nimi szarpal,tak byc nie powinno.A juz nie wspomne co sie dzialo przy 190km/h:)
Zima-super zas latem przydala by sie klima:)
Ja sie mieszcze a mam prawie 2m wzrostu a pasazerowie czesto chwala auto za sporo miejsca.
Pisalem juz o tym wyzej,przy wyzszych predkosciach jest nieladnie:(
Na razie mi sie podoba bo procz plynow i oleju nic nie robilem przy aucie wiec jest ok.A spalanie ...no moglo by byc troche mniejsze przy tych cenach paliwa:)Ale tak mniej wiecej 7-8 litrow na 100km.
Za male pieniadze bardzo dobry samochod.POLECAM!
Poki co jestem happy:)Zero usterek procz malej wpadki ze skrzynia biegow ale to bzdura:)
Nic.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 105KM 77kW [l/100km]