Oceny Daihatsu Applause I 1.6 16V 105KM 77kW 1989-1997

Najnowsze oceny Daihatsu Applause I 1.6 16V 105KM 77kW 1989-1997

3,7
~wilek7@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Zastanawia mnie tylko bezpieczenstwo w samochodzie - nie dotarlem do zadnych crash testow, ale obawiam sie ze nie byloby najlepiej. Auto jest lekkie, dzwi cienkie, kierownica z twardego plastiku. Poduszek oczywiscie brak. Obym nie musial sie przekonac.
~sylwek szymański żary lubuskie
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
kilka razy nosiłem się z zamiarem sprzedania swojego autka, jednak za każdym razem było mi go żal, w rezultacie kupiliśmy zonie drugie auto a moje zostało :) mimo, że zony jest nowsze, wolę jeździć swoim :)
~Krzysztof Nawrocki
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
nigdy mnie nie zawiódł, uszkodzone sprzęgło też pozwoliło na jazdę chociaz mogłem też temu zaradzić, kiedy czułem, że jest problem we wrzucaniu biegów, polecam taki samochód, naprawdę. Nigdy nie miałem AC i nikt mi z niego nic nie ukradł, to też ważne.
~mtskhome@hoga.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Bardzo dobre auto ale kłopotliwe przy jeżdzie "polskimi koleinami" jest zbyt lekkie. Jestem zadowolony ze swojego siedmiolatka ale mam zamiar sprzedać go ze względu na coraz większe kłopoty z kupnem części. Zamienników prawie nie ma a oryginalne części sporo kosztują. Jeżeli po necie "buszuje" jakiś posiadacz Applausika to niech się odezwie. Chetnie nawiąże jakiś kontakt żeby wymienić się adresami warsztatów lub sklepów z częściami.
4,1
~Mirosław
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
W ciągu 6 lat ekspluatacji Applausa nie miałem z nim żadnych problemów cały czas ładnie pracuje silnik super szkoda że nie produkują dalej tego modelu
4,1
~bogu3
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
jestem bardzo mile zaskoczony tym samochodem,nie wiele mnie kosztował a nigdy mnie nie zawiódł, a smiga sie nim bardzo przyjemnie
Dziennik kosztów dla Daihatsu Applause I 1.6 16V 105KM 77kW
9,1
~nabuno
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Trochę go już rdza zjada, ale na pewno sobie jakoś z tym poradzę. Jakby co to tu jest forum: http://www.applause.postuj.pl/index.php
~Hannibal
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Gdyby nie zawieszenie to byłoby to na prawdę świetne auto. Całkiem wygodne z bardzo dobrym silnikiem. Ja osobiście uważam za Daihatsu za dobre auto.
~adampg1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Super auto. Jeździ i jeździ. Troche droge części i mało typowe auto w Polsce.
~bbiek@op.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Za te pieniądze jakość, osiągi, koszty, komfort, pojemność wnętrza i bagażnika jest super. Znajomi mają Golfy i inne niemiecki wspaniałości i wiecznie coś przy nich dłubią i szukają części.