Oceny Daihatsu Applause I 1.6 16V 90KM 66kW 1989-1997

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Daihatsu Applause I 1.6 16V 90KM 66kW 1989-1997

~tzielinski1@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Trwałe autko, ekonomiczne, z pojemnym bagażnikiem, fajna tylna klapa, relatywnie słabe zawieszenia, rewelacyjny stosunek mocy do spalania, do 7 roku życia rewelacja, niestety obecnie(15rok) leci blacha - doły drzwi i tylne nadkola. Szkoda że mało części, w sklepach robią oczy i pytają czy to Charade. Świetny sachochód jeśli ktoś nie boi się robić samemu naprawy, przypuszczam ze serwis by człowieka zamordował finansowo. Szkoda że model nie jest...
~ryszard. matera@op.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Bardzo szkoda, że marka ta zostła wyparta z naszego rynku. Myśle, że należałoby rozgraniczać poszczególne typy Applause´ów, tj. wersja 1,6 L - z silnikiem gaźnikowym; 1,6 Li - z pompą wtryskową, a także wersje z literką"x", tj. z napędem na wszystkie koła. Miałem dwa Applause - 1,6 Li oraz 1,6 L - stąd wiem, jak duże sa różnice pomiędzy tymi typami. Na zakończenie muszę podkreślić, że autka te są również odporne na korozję.
~t.r.0.n.
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
bez zarzutow. napisze tak - ten model jest w europie praktycznie nieznany i bardzo malo popularny - a jest godnym uwagi japońcem! duzo ludzi mysli ze to jakis koreaniec - ale to jest 100% japonia od designu zaczynajac na wygodzie konczac. jest to auto, ktore ladnie wyglada, szybko jezdzi i jest bezawaryjne. jedyne co, to to że części się po prostu zużywają a nie psują ;)
~jkowals@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
naprawy przez 10 lat to wymiana amorów i 2 przegubów + standardowe przeglądy. Posypały się też gumowe tuleje w zawieszeniu i drążki, ale jak na ten wiek to i tak bardzo dobry wynik. Pali 7 litrów i łapie setkę w 9s. Fajny i niezawodny ale niestety głośny i bardzo ubogo wyposażony. Aha, skrzynia dostała "1" bo rozszczelniła się przy lewarku, olej zginął i teraz haczy na wszystkich biegach - pomoże tylko wymiana.
3,6
~kristopher00@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Drogie części,brak informacji o sklepach,brak zamienników,drogie amortyztory,wysokie ceny części,konieczność ich sprowadzania. Ogólnie dobry samochód,mało awaryjny,ekonomiczny po przeróbce na gaz,elastyczny silnik.Rzadki model.
~kawka96@vp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony.Martwią mnie tylko trochę blachy bo przecież 12 lat dla "japończyka" to sporo i pewnie zaraz zacznie wychodzić rdza.
~adamosk@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
jeżdżę applausem od 5 lat, w niedługim czasie mam zamiar wymieniać samochód na nowszy, rozważam tylko jeden model - będzie nim applause może z napędem na 4 kółka. to chyba podsumowuje moją ocenę :).
~marian .w-wek
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
przy przebiegu 114 000km wymiewniono: klocki hamulcy przód i tył 1x pierwszy tłumik i rury ukł. wydech. Amortyzatory tylne.
~zalmed@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
nawiążę kontakt z użytkowniami applazików.mail-zalmed@wp.pl.
~apis-Przemysl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
czesci sa dostepne/niezbytdrogie-kupowane rzadko/np. Wroclaw ul, Krasinskiego 52 /sprzedaz wysylkowa/szkoda ze niema tej marki w obrocie