Lista ocen Daihatsu Charade G100 (92)

~MadMandy
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Nie mam właściwie nic do zarzucenia Charadce. Jest w miarę ekonomiczna, wygodna i jak na miasto szybka i zwrotna.
~mateuszgo@o2.pl
Hatchback 1.0 Turbo 68KM 50kW
Swietny sportowy bolid za mla kase , ciezko dostac zadbana wersje ale jest to mozliwe , polecam wszytkim ktorzy lubia czasem poscigac sie spod swiatel , a ina autostradzie 200 Km/h nie jest problemem:)
~KOZI190@OP.PL
Hatchback 1.0 D 37KM 27kW
JEDNYM SLOWE DAIHATSU CHARADE JEST POPROSTU ZAJE..... SAMOCHODEM!!!! JA MOJ EGZEMPASZ TROSZECZKE UPIEKSZYLEM, WIEDZ TERAZ EFEKTOWNIEJ WYGLADA!!!! DO TEGO SILNIK 1.0 DIESEL TO POPROSTU CUDO!!!! NIE MA CO PRAWDA OSZALAMIAJACYCH OSIAGOW ALE TO POROSTU OSZCZDNY DZIADEK I NA NIC BYM GO NIE ZAMIENIL... NO PLANUJE ZMIANE SILNIOKA NA DIESLA Z TURBINA ALE W SUMIE TO NIE MA ZADNEJ RUZNICY CZY PALI 4,5 LITRA ROPY NA 100 KILOMETROW, CZY 5 LITROW!!!!...
4,1
~Grzesiek
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Autko w 100% zaspokaja moje potrzeby, po 15 latach wymieniłem jeszcze orginalny układ wydechowy. Ostatnio musiałem pojechać do mechanika wyregulować gaźnik i zapłon, gdyż coś się stało (prawdopodobnie za bardzo przechrzczone paliwo zatankowałem na podrzędnej stacji). Po regulacji śmiga aż miło :) . Co do karoserii to oprócz 15cm na końcach progów i kilku małych ognisk na klapie bagażnika to rdzy ani grama nie ma.
~Łuki
Hatchback 1.0 54KM 40kW
obroty trochę skaczą zaraz po odpaleniu, elastyczny nie jest - pracuje tylko dobrze na wysokich obrotach, z niskimi jest już gorzej (Silnik)
~hens@vp.pl
Hatchback 1.3 i 90KM 66kW
Silnik od braku wycieków oleju zardzewiał na biało chyba prawy tylni amortyzator do wymiany na wiosne.A tak to autko rewelacyjne... niezwykle oszczedny w zużyciu klocków hamulcowych,może to z powodu automatycznej skrzyni biegów , oleju prawie nie bierze silnik niezwykle elastyczny.
~Jarosz
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Bardzo polecam to autko!! mialem takie przez 4 lata, w automacie. przez te 4 lata auto nigdy nie bylo u mechanika ( nie liczac klockow, oleju). autko calkiem zwawe, jechalem nim 170 mimo 3 biegowej skrzyni. bagaznik troche moze maly ale nikt nie kupuje malego auta dla bagaznika. Za to miejsca w przednim rzedzie mnostwo, po tym aucie kupilem vectre B i z przodu nie ma tyle miejsca. z tylu tez nie jest najgorzej. POLECAM KAZDEMU!! czesci nie...
~Marek Otwock
Hatchback 1.0 52KM 38kW
skrzynia automat super ,mało odczuwalne zmiany tylko polecam automat kupiłem dla żony a sam lubię pojezdzic (Skrzynia biegów)
~jacek
za tą cenę (obecnie ok. 7,000 zł) chyba nie znajdzie się lepszego samochodu
~Marek 511508326
Hatchback 1.3 i 90KM 66kW
Silnik doskonale sie wkręca, a po małych przeróbkach chce wyrwać się z ramy, polecam jako najlebszy w tym autku (Silnik)