Oceny Dodge Caliber 2.0 CRD 138KM 101kW 2007-2010

Dodge Caliber 2.0 CRD 138KM 101kW 2007-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Dodge Caliber 2.0 CRD 138KM 101kW 2007-2010

~Dodger
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
Pogromca dziur i krawężników. Dynamiczne i niezawodne mocne auto. Europejski niezawodny silnik diesla znany z Golfa V który ma europejski apetyt na paliwo + amerykański wygląd auta to naprawdę świetne połączenie!
~Jarek
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
Po takim przebiegu uważam, że nie jest najgorzej, uważam, że jeżeli ktoś robi tym samochodem 15-20tys rocznie to może być naprawdę zadowolonym użytkownikiem, bo właściwie nie zauważy żadnych usterek. Przy moich 40-50tys rocznie ... trochę się działo ... ale podsumowując jest dobrze
3,4
~andrela
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
Świeżo w pamięci mam wymianę amortyzatorów i stad taka ocena. Ale, ogólnie na auto zbytnio nie mogę narzekać:) Wcześniej, jeździłem autami... starymi ;), to jest moje pierwsze nowe auto, wiec nie mam porównania. Ocena przeciętna bo mnie nie powaliło na kolana to auto, ooo. Ładnie się prezentuje, dobre osiągi, bagażnik mógłby być ciut większy.
~PW
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
Po 60 tysiącach z czego duuuużo w trasie swierdzam: Jest to bardzo uniwersalne auto, pojemne, szybkie, wygodne, oszczędne, nie boi się krawężników i dziur, tanie w zakupie i piękne. Owszem jest dość plastikowe w środku ale za około 2500pln można kupić skórzane wykończenie podłokietnika i drzwi niemieckiej firmy vmaxx i po temacie. Do tego tak jak pisałem o za miękkim zawieszeniu, zamienne sprężyny Eibach i dwie podstawowe przywary Calibra...
~Kobietka
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
Nie ma takiego drugiego :) Przy zakretach nie trzyma sie drogi trzeba uwazac
~aliiiiii
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
Za każdym razem się uśmiecham jak do niego wsiadam. Daje radość fakt, że mogę nie spotkać drugiego cały dzień, a cały czas mam pod maską Volkswagena tak naprawdę.
Dziennik kosztów dla Dodge Caliber 2.0 CRD 138KM 101kW
6,8
~viking
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
za taka mala kase to autko warte polecenia jego wyglad zewnetrzny jest super to nie samochod dla MAS (dodam ze mialem ok 20 samochodow ale golfa nie mialem i bym nie kupil)
3,6
~mariusz.z
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
zdecydowalbym sie jeszcze raz.warto robi wrazenie mozna jak to mowia polansowac sie
3,8
~PW
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
Szybkie auto, dobre hamulce, wygodne, pojemne, niezbyt stabilne w zakrętach.
2,8
ładny design - przyciąga oko - przyjazny do dyskretnego tuningu