Ocena kierowcy - Dodge Caravan II Grand Caravan

party animal, 18 lat temu
Rok produkcji 1992
Dodge Caravan II Grand Caravan 3.0 144KM 106kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
swietny silnik, wygoda i komfort przy tym calkiem niskie zuzycie paliwa, wyjatkowo niezawodny, w zasadzie nie znam zadnego innego samochodu w ktorym moge spac z wyprostowanymi nogami, swietne na impreze ;) nie musze wracac po pijaku hehe ale powaznie - jest nie do zarzniecia - domek na kolkach a 800 dolcow
to najlepsza część w tym samochodzie, dym z opon, dzwiek - poezja - v6 i tłumik z jakiejs innej fury, takiego pomruku nie ma zadna europejska czy japonska fura, normalnie wylaczac radio
nie dbam chyba trzeba zmienic w koncu olej
nie dbam, amory do wymiany ale mam to gdzies dla mnie dobrze jezdzi
brak zastrzezen
jak dla mnie wszystko na miejscu
zero parowania szyb a ogrzewanie - w zasadzie zima siedze w Polsce wiec nie wiem ale dziala w chlodne poranki
z tylu nie mam siedzen w zasadzie to truck, raz przewiozlem 13 osob na impreze, nie mam pytan
wytluczona ta moja fura: slychac zawieszenie i szum powietrza szczegolnie gdy latem musze jezdzic z otwartymi oknami bo klima nie dziala ale ja zawsze i tak lubilem jezdzic z opuszczonymi szybami:)
benzyny pali tyle co polonez - dwa razy sprawdzalem bo nie moglem w to uwierzyc, przegladow to auto nie zna napraw tez nie ale wiem ze klocki $50 z wymiana drugie tyle, koniecznie musze juz wymienic
bez komentarza
w tym aucie wszystko co mialo sie zepsuc juz sie zepsulo w zasadzie to nie dziala klima - trzeba napelnic, , mi jako nastepnemu wlasicielowi nie zapsulo sie nic nowego, pali na dotkniecie, nigdy nie zawiodl na drodze mozna czuc sie w nim pewnie
tylko tak dalej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.0 144KM 106kW [l/100km]