Ocena kierowcy - Dodge Durango III

Zadowolony z Dodga, 6 lat temu
Silnik 5.7 V8 364KM 268kW
Rok produkcji 2014
Dodge Durango III 5.7 V8 364KM 268kW od 2011 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : Automatyka wszystkiego: Inteligentne światła, które same włączają długie, średnie lub krótkie (tak są 3 rodzaje mocy w trybie automat) komfort jazdy bezcenny, wielkość auta i jego pojemność, bardzo dobry skręt, nagłośnienie i integracja z tel, ilość podłączeń pod tel komórkowe (naliczyłem 7)
Układ elektryczny : muszą dopracować tempomat, czasami włączając ponownie daną prędkość potrafi nagle przyspieszyć mimo, że do wybranego celu jest bardzo mała różnica.
Świetne auto, rodzinne, dla singla, na imprezy ze znajomymi i ogólnie rewelka. Serwis w Jeep Polska, bo to grupa Chrysler. Dostępność części nie najgorsza tylko co tu zamawiać jak nic się nie psuje :) Miny kierowców na trasie lub parkingu bezcenne, co chwila ktoś zaczepia, aby zapytać o auto :) Idealne rozwiązanie dla indywidualistów. Co do spalania, jeżdżę bardzo szybko i dynamicznie: miasto do 25l trasa do 17l średnio 19l minimalnie nawet 13l ale to przy 110km/h To auto nie jest przystosowane do wolnej jazdy :) Naciskasz gaz i wgniata w siedzenie, dosłownie.
Wszystko w jak najlepszym poziomie, brzmienie silnika przy przyspieszeniu nieocenione
8 biegowa skrzynia biegów naprawdę chodzi rewelacyjnie, nie czuć żadnych szarpnięć nie czuć nawet przełączania.
Jest dobrze, chociaż trochę żałuje, że jednak nie kupiłem napędu na 4
Wcześniej do luksusu przyzwyczaiła mnie Lancia Thema i tylko to auto może jej dorównać
kilka przycisków przy kierownicy zrobił bym inaczej i głębiej czasami zdarza się, przy szybkim obracaniu naciśnięcie wybierania głosowego :)
bez zastrzeżeń, najbardziej podoba mi sie opcja automatycznego włączania podgrzewania foteli i kierownicy jak temperatura spadnie poniżej 3 stopni :)
Mam wersję limitowaną czyli 6 osobowe, jednak dzięki temu pasażerowie siedzący z tyłu maja podgrzewane i regulowane siedzenia oraz oparcia.
zarówno przy szybkiej jeździe jak i w korkach cisza jak na pustkowiu, jak depniesz słychac przyjemny warkot tego potwora z przodu co ma 5,7 L :P
No wiadomo chciałbym, aby palił 2l/100km :) Wiedziałem co kupuję i ile to pali, przy dobrym gazie koszty są śmiesznie niskie za komfort użytkowania tego 2,5 tonowego monstrum, a komfort jazdy jest bezcenny.
Kupiłem bardzo dobrze, jedynie brakuje mi tempomatu z aktywnym hamowaniem.
na razie żadnych, przez 3 miechy.
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 5.7 V8 364KM 268kW [l/100km]