Oceny Dodge Neon – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Dodge Neon

~Yabadabadoo
Sedan 2.0 i 152KM 112kW
Niezłe auto, ale właściwie nie wiadomo do czego. Ja go kupołem na dojazdu do pracy (30km + troszkę jazdy po mieście dziennie). Na trasy się nie nadaje bo za mały i nie da się rozwijać większych prędkości ze względu na hałas. Po mieście ciężko, bo małe lusterka, a manewrowanie na parkingu prawie niemożliwe, bo widoczności do tyłu brak. Ale za to wciskanie gazu to przyjemność :). Trzeba się kierownicy trzymać jak przy wyprzedzaniu przy prędkości...
~ernestoo
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
full wypas pelne wyposazenie elektryka klima itd skory tylko nie ma. super auto wyrozniajace sie na drodze mam wielki uraz do golfow aster i tym podobnych samochodow jestem bardzo zadowolony z mojego neonka
~dominx
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Naprawdę super wóz... Został sprowadzony jako w 1998 jako 2-letni (przebieg 2000 mil). Na obecna chwilę (luty 2005) przebieg jest 39000 mil... Auta na pewno nie oddałbym za cenę rynkową - jest świetne!
~jacar1@op.pl
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Kupiłem autko za dobre pieniążki więc nie narzekam, eksploatacja nie jest zbyt droga, cześci i filtry itp.ceny w normie. Ogólnie autko jest ok. Dobre parametry przy niskiej cenie.Jestem zadowolony dobrze mi się nim jeździ.Pewnie większość i tak uważa, że najlepszy jest stary golf ale to jest ich zdanie.
~Automechanik choszczi@interia.pl
Coupe 2.0 i 152KM 112kW
Zabezpieczyć antykorozyjnie maskę przód i ranty błotników tył. Wozić zapasową linkę sprzęgła ! Zmienić system włączania wentylatora chłodnicy na oddzielny nie ten z czujnika z głowicy.Nie uruchamiać silnika z włączonym radiem.Jeśli zastosujecie się do tych uwag nie przegrzejeciesilnika ,unikniecie szybkiej korozji nie popsujecie radia.Zyczę przyjemnej jazdy,Autko DODGE NEON jest ogólnie bardzo dobrym zakupem za całkiem nieduże pieniążki.POLECAM
~metju
Sedan 2.0 i 152KM 112kW
Auto u nas mało znane i rzadko widywane, a szkoda (w USA pełno ich, chyba nie robią na Europę). Za psie pieniądze wygodny, bogato wyposażony i dynamiczny samochód dla rodziny (w Europie nie da się kupić nowego auta o tych parametrach za ok. 12-14 tys USD). Wada - dość drogi serwis chryslera no i mało tych ASO.
~Emes
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
5/5 w porównaniu do innych aut z tego rocznika w tym segmencie.
~KATwawa
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Ogólnie auto do poprzednika wypada wspaniale, brak większych problemów.
~bombarda
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Nie sądziłem że będę tak zadowolony z tego samochodu mimo nielicznych wad. Neonem jeździ się super, ma świetny wygląd i dobrą dynamikę.
~Wojciechu
Sedan 2.4 i 16V SRT-4 234KM 172kW
sportowe auto z krwi i kosci, choc woli drag strip niz tor :)
Dodge Neon