Oceny Dodge Nitro

Oceny Dodge Nitro – wybierz silnik

Najnowsze oceny Dodge Nitro

~Wiktor
Dodge Nitro
Samochód o klasycznej, niecodziennej bryle, nadwozie prezentuje się nietuzinkowo. Dla mnie jednak to za mało, bowiem wyjątkowo wysokie koszty utrzymania, liczne usterki pojazdu i nader surowe wnętrze, nie zrodziły pragnienia, aby "kupić go ponownie".
~cezar
Dodge Nitro
Auto bezawaryjne. Kiepsko wyposażone jak na tą klasę auta . Jakośc wykończenia wnetrza pozostawia wiele do życzenia. Wyglad zewnetrzny jak dla mnie rewelacyjny. Fajny motor o niezłych osiągach. I to co spowodowało , ze sprzedałem to auto to strasznie głośno podczas szybkiej jazdy(120-130 km/h)i do tego jeszcze beznadziejne hamulce.
1,8
~stanley
Dodge Nitro
Producent celowo wprowadza potencjalnych nabywców w błąd danymi o spalaniu. Gdyby podał prawdziwe dane nikt by w dobie kryzysu paliwowego nie kupił tego auta. Średnie spalanie na poziomie 8,4 l można włożyć między bajki.
~Marlew
Dodge Nitro
Lepiej niż myślałem kupując . Wygodny, dużo miejsca w środku, dobrze wyposażony. Mały bagaznik ale wystarczający na wyjazdy. No i świetny wygląd.
~Paweł
Dodge Nitro
Ogólnie polecam to auto , dużo frajdy, nietuzinkowy wygląd. Ma moc.
~KERAJ
Dodge Nitro
niepowtarzalna sylwetka pojazdu dobra pozycja kierowcy czytelna deska
~PapcioW
Dodge Nitro
Auto spokojnie radzi sobie z autostradą a z blokadą przedniego mostu wjezdzam wszędzie. Zakup do pracy m.in. w terenie.
~mariusz@watford.pl
Dodge Nitro
Miałem przyjemność jeździć tym autem przez 2 tygodnie po drogach i lekkim terenie. Na szosie rewelka jednak jazda w terenie była z lekkim stresem z uwagi na niski spojler.
~Arek
Dodge Nitro
Auto jest lepsze niż myślałem przed zakupem. Jeździ się przyjemnie
~tyski4x4
SUV 4.0 260KM 191kW
Dodge Nitro
To poprostu doskonałe auto ,jezdze bardzo dynamicznie ,jest bardzo elastyczne i wygodne