Oceny Dodge Nitro

Oceny Dodge Nitro – wybierz silnik

Najnowsze oceny Dodge Nitro

~Jankowiak
SUV 2.8 CRD 177KM 130kW
4/5 Minus za mega biedne wersje ktore ujrzały swiatlo dzienne: -brak filtra kabinowego -brak regulacji foteli góra dół, przez co osoby z wzrostem mniej jak 175cm po prostu nie dosięgają nogami do pedałow i ciezko im sie wdusza sprzeglo ktore jest mega glebokie. -doslownie pusta kierownica. Poza klaksonem żadnego przycisku. (Oczywiscie to tylko najbiedniejsze wersje)
2,9
~Wiktor
SUV 3.7 205KM 151kW
Samochód o klasycznej, niecodziennej bryle, nadwozie prezentuje się nietuzinkowo. Dla mnie jednak to za mało, bowiem wyjątkowo wysokie koszty utrzymania, liczne usterki pojazdu i nader surowe wnętrze, nie zrodziły pragnienia, aby "kupić go ponownie".
3,2
~cezar
SUV 2.8 CRD 177KM 130kW
Auto bezawaryjne. Kiepsko wyposażone jak na tą klasę auta . Jakośc wykończenia wnetrza pozostawia wiele do życzenia. Wyglad zewnetrzny jak dla mnie rewelacyjny. Fajny motor o niezłych osiągach. I to co spowodowało , ze sprzedałem to auto to strasznie głośno podczas szybkiej jazdy(120-130 km/h)i do tego jeszcze beznadziejne hamulce.
1,8
~stanley
SUV 2.8 CRD 177KM 130kW
Producent celowo wprowadza potencjalnych nabywców w błąd danymi o spalaniu. Gdyby podał prawdziwe dane nikt by w dobie kryzysu paliwowego nie kupił tego auta. Średnie spalanie na poziomie 8,4 l można włożyć między bajki.
4,1
~Tomek
SUV 2.8 CRD 177KM 130kW
Fajne, praktyczne auto. Niestety części drogie i niepopularne. Na charakter i za to go lubię.
~Marlew
SUV 2.8 CRD 177KM 130kW
Lepiej niż myślałem kupując . Wygodny, dużo miejsca w środku, dobrze wyposażony. Mały bagaznik ale wystarczający na wyjazdy. No i świetny wygląd.
~Paweł
SUV 2.8 CRD 177KM 130kW
Ogólnie polecam to auto , dużo frajdy, nietuzinkowy wygląd. Ma moc.
~KERAJ
SUV 3.7 205KM 151kW
niepowtarzalna sylwetka pojazdu dobra pozycja kierowcy czytelna deska
~PapcioW
SUV 3.7 205KM 151kW
Auto spokojnie radzi sobie z autostradą a z blokadą przedniego mostu wjezdzam wszędzie. Zakup do pracy m.in. w terenie.
3,4
~mariusz@watford.pl
SUV 2.8 CRD 177KM 130kW
Miałem przyjemność jeździć tym autem przez 2 tygodnie po drogach i lekkim terenie. Na szosie rewelka jednak jazda w terenie była z lekkim stresem z uwagi na niski spojler.