Lista ocen Dodge Ram III (25)

~bodano1102
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Silnik: Jezeli ktos zamirza kupic to auto polecam z czystym sumieniem,ogromne,mocne-silnik hemi to kultowa jednostka dajaca duzo frajdy z jazdy ,tego nie da sie opisac! wnetrze bardzo funkcjonalne wszystko na swoim miejscu,komfort jazdy niesamowity, mimo swoich ogromnych rozmiarów auto prowadzi sie idealnie. prowadzę usługi budowlane wiec sprawdza sie bardzo dobrze z napedem 4x4 wiedzie prawie wszedzie. Jeszcze raz bardzo polecam ,ja jestem...
~Arta
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Jest to duże auto ale bardzo się nim wygodnie jeździ ponieważ jest bardzo miękkie
~Jan
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Moderator niedoinformowany bo brak możliwości wpisania w ankiecie napędu 4x4 oraz skrzyni automatu a o taki chodzi w moim przypadku. Co dyskwalifikuje wszystkie dodge ramy 4x4 i automaty a jest ich 99% Celowe blokowanie wpisów.Dlatego tak ich mało, lobby europejskie resoraków z dieslem miesza.
~JAROMIR NOWACKI
Pick Up 5.7 345KM 254kW
MONTOWAŁEM INSTALACJE W ENERGY GAZ POLSKA W WARSZAWIE NA PRADZE POŁUDNIU I JESTEM SZALENIE ZADOWOLONY. TERAZ TO MOJE AUTO JEST EKONOMICZNE, PRZED MONTAŻEM MYŚLAŁEM,ŻE OSZALEJĘ. NIE MIAŁEM POJĘCIA JAK TAKI SAMOCHÓD SPALA I JAKI MAJĄTEK MUSZE PŁACIĆ. Teraz jest super. Energy OK, DOBRY ZAKŁAD MONTAŻU TAKICH SYSTEMÓW. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~bombel079@att.net
Pick Up 4.7 235KM 173kW
hmmm . jest czym poszalec .to juz moja druga zabawka i teraz ten nowy wyglad daje mu jeszcze wiecej niema nic ladniejszego od dodge
~DARECKI
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Super auto dla prawdziwego faceta a nie jakiś japoński samochodzik .
~jacek l
Pick Up 4.7 235KM 173kW
auto bardzo przydatne i praktyczne ,wygodne i robiace wrazenie
~jack
~wick