Oceny Dodge Stratus II

Liczba ocen

Najnowsze oceny Dodge Stratus II

~Slowhand
Coupe 2.4 i 149KM 110kW
Po Oplach i Fordzie, pokochałem go od razu w drodze z komisu (pozdrawiam poprzednika z Jarocina). Trzeci rok u mnie. Czasem jest zamieszanie z częściami (nietypowy bo Coupe), ale zawsze części się znajdują w rozsądnych cenach. Nawet przednia szyba. Wymieniałem tarcze, klocki i szczęki (bebny z tyłu), olej w skrzyni i rozrząd (trochę drożej ze względu na napinacz hydrauliczny, ale znośnie). Ogólnie mam mikro luzy od początku, ale za każdym...
~Radziu
Sedan 2.7 L 203KM 149kW
JEstem z tego bardzo zadowolony, człowiek czuje się świetnie w tym aucie, ma czym depnąć. Autko ma oryginalny wygląd przyciągający wzrok.( nie szokujący ). Niesamowicie wygląda kobieta prowadząca takie autko.Układ jezdny, spalanie, wnętrze i ergonomia oraz rozmiary zaspokoją każdego kto lubi duże samochody.
~nomore4
Coupe 2.4 i 149KM 110kW
Auto ma wygląd auta 2x droższego - Łowca spojrzeń.
~Piotr
Sedan 2.4 152KM 112kW
poza dolewaniem płynu do spryskiwaczy i wymiany oleju i filtrów nie było potrzeby otwierania maski przez 2 lata użytkowania
~Leon Zawodowiec
Sedan 2.7 i 203KM 149kW
Najlepsza decyzja w życiu-opylić parcha passata rocznik 2000 i kupić 2004 Stratus za te same pieniądze. I nie mieć z nim żadnych problemów!!! Polecam amerykańskie samochody.
~mate-leo
Coupe 2.4 i 149KM 110kW
Automat, bez usterek aczkolwiek troche zbyt wolno zmienia biegi jednak to przeszkadza tylko przy małych wyscigach ;) (Skrzynia biegów)
~Leszek
Sedan 2.7 L 203KM 149kW
Szczególnie z tyłu miejsca więcej niż w E klasie. Poważnie! (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)