Ocena kierowcy - Dodge Stratus II Sedan

Radziu, 14 lat temu
Silnik 2.7 L 203KM 149kW
Rok produkcji 2005
Dodge Stratus II Sedan 2.7 L 203KM 149kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : szok bałem się założyć gaz, bałem sie co się z nim bedzie działo, a tu nic poprostu jezdzi
JEstem z tego bardzo zadowolony, człowiek czuje się świetnie w tym aucie, ma czym depnąć. Autko ma oryginalny wygląd przyciągający wzrok.( nie szokujący ). Niesamowicie wygląda kobieta prowadząca takie autko.Układ jezdny, spalanie, wnętrze i ergonomia oraz rozmiary zaspokoją każdego kto lubi duże samochody.
Silnik V6 pracuje bardzo równo, jest dynamiczny jak na automat (leczy na starcie pasjonatów bidatuningu). Zima lato bez różnicy odpala odrazu.
Szkoda ze to tylko 4 biegówka
Troszkę za miękki na nasze drogi i szybką jazdę. Ale za to daje niesamowity komfort jazdy. Wada/zaletą jest to że jest nisko zawieszony co za tym idzie progi, większe uskoki w połączeniu z miękkim zawieszeniem stanowią problem przy większej prędkości
Jak do każdego auta trzeba się przezwyczaić.
Auto jest proste zasada min elektroniki max funkcjonalności. Nie trzeba czytać instrukcji aby je obsługiwać.
szybko rozmraża szybki, dobry wentylatorek, można powiedzieć że nie paruje, a jak juz zaparuje to wentylator szybko sobie daje z tym rade.
Jeżeli chodzi o przestrzeń jest ona niesamowiata jak w amerykańcu. Krótko jeżeli przedni fotel odsunę max do tyłu to pasażer z tyłu tego nawet nie odczuje:)
Większość osób które wiozłem tym autem były w szoku że jest tak wyciszony.
No tutaj znowu nawiąże do skrzyni gdyby była 6 biegowa to..... Ogólnie na na trasie na gazie potrafi spalić 10,5l, średnio na trasie z szybkom jazdą pali ok 12 gazu. Miasto 12,5l do 14l. To już zależy od umiejętności operowania gazem i jazdy automatem Odnośnie spalania duzo zależy jaki gaz tankujemy. Szoku doznałem jak na jednej z średnio znanych stacji zatankowałem gaz i spalił mi 20l ale to była wina gazu. takze moja rada lepiej takować na renomowanych stacjach
Warto się samemu przekonać auto z 2006r za 30tys to chyba samo za siebie mówi
Puki co odpukać!!! nic poza standardową obsługą techniczną w czasie eksploatacji nie trzeba było robić. JEST TO DLA MNIE EWIDENTNE PRZEŁAMANIE MITU ODNOŚNIE SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH
NIC

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.7 L 203KM 149kW [l/100km]