Lista ocen Fiat 125p (96) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 121 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maniak 125p
Sedan 1.5 70KM 51kW
Jesli zas chodzi o ceny uzywanych to fiata 125p mozna nabyc juz za 500-600 zl lecz jest to z reguly raczej zlom Zeby sie cieszyc radoscia z jazdy i posiadaniankanta trzeba dac od 1000 nawet do 2500zl za auto z konca produkcji. Ale zwazywszy na nasze realia sadze ze jest to rozsadny wybor Ja swojego kanta wcale nie mam zamiaru sie pozbywac a wrecz przeciwnie takiego auta sie nie pozbywa:) Pozdrowienia dla wszystkich szczesliwych i mniej...
~DJ-Monster garage
Sedan 1.5 70KM 51kW
Wszystko jest super!!!ALE jest tylko jedna wada skrzynja biegow ma 4-biegi a od samoge poczatku powinni montowac 5-biegow i było by lepiej i ekonomiczniej oczywiscie mozna zmienic od polda ale szkoda ze Firma Fso o tym nie pomyslała w czesniej?!!Ale autko jest wypasione mam juz 6-Fiata 125p i nigdy nie kupie innego auta zawsze bede trzymał sie Fiata!!Pozdrawiam miłosnikow Fso!!Elo
~Kuba-Chojnacki
Sedan 1.5 70KM 51kW
A tak nawiasem mowiac ostatnio kupywalem skrzynei biegow z oslona i zaplacilem tylko 40 pln a fiacika kupilem za ok. 1,000 ale nie byl w zbyt dobrym stanie ja sie nim zapoiekowalem.A odnosnie przebiegu to ma przejechane jakies 250-300 tys nie wiem dokladnie.Jesli by ktos go ode mnie chcial kupic to musi jeszcze trzoche poczekac.
~Ludi208
Sedan 1.5 70KM 51kW
Można kupić nie drogi samochód który może służyć dosyć dobrze osobie która nie ma za dużo pieniędzy. Ale miejmy uwagę że jest to już 30 letni samochód i jakość blachy pozostawia wiele do życzenia a reszta daje rade.
~romek
Sedan 1.8 105KM 77kW
Ten samochód kosztował 400 000 tys zł podczas gdy najtańsza wresja 180 000. ..ale w latac70 było to bardzo szybki samochód za tanie pieniadze - silnik 1800 DOHC, 5 skrynia, alu felgi, welur i sportowa kierownica.
~Przemysław Janczyk, Częstochowa, 18 lat
Sedan 1.5 70KM 51kW
ceny zróżnicowane. 1978 to okres przejściowy pomiędzy zabytkiem, a kupą złomu. ja jednak jestem dumny, a mój wart jest majątek całego świata i jeszcze bym się nie dał namówić na rezygnację z najważniejszego członka mojej rodziny
~lukasz
Sedan 1.3 60KM 44kW
spoko ja dalem 850zl przerobiony na MR75 z centralka i alarmem na piloem 2 bagarzniki czesci i bezplatna porada i drobne naprawy u poprzedniego wlasciciela ,tani w utrzymaniu niezawodny
~Fiat
Sedan 1.5 70KM 51kW
duze,bezpieczne auto za przystepna cene.dobrze utrzymanego fiata (1985-1990) mzoesz kupic juz za 200-1500 zl (czasami nawet z gazem za 300 pare) a komfort jazdy i bezpieczenstwo nei porownywalne do malucha
~e100n
Sedan 1.5 70KM 51kW
Ja bym nie zamienil 125p na zadne inne auto.Fakt ze jak cos sie zj.... to trzeba juz naprawiac ale za to daje z siebie wszystko.Ja jestem z mojego bardoz zadowolony mimo przebiegu i rocznika.
~Rafał
Sedan 1.5 70KM 51kW
teraz fiacika mozna kupic za calkiem przyzwoita cene... Auto jezeli było utrzymywane dobrze i jezeli sie dba o nie to ekstra sie nim jezdzi i mozna sie nim w kazda trase...