Ocena kierowcy - Fiat 125p Sedan

deepblue, 17 lat temu
Rok produkcji 1982
Fiat 125p Sedan 1.5 70KM 51kW 1967-1983 - Oceń swoje auto
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi to co się ma . A ja bardzo lubię mego kanciaka . jest ze mnąod 50000 km OD 3 lat, jest funkcjonalny. ma gaz, hak, fajne radio, centralny zamek z pilotem, nikt go nie chce ukraść, nikt nie próbóje się włamać, daje pracę mechanikom :) gatunek wymierający
lubi wysokie obroty (3-5tys) dość elastyczny, można jeździć dość całkiem choć tym autem nie zawsze wypada :) nie ma problemu z odpalaniem zimą to dość niezawodny sprzęt. jeśli autko bywa regularnie u mechanika ( co 20 000, regulacja zaworków, olej na czas, okresowa wymiana - świec, przewodów wysokiego napięcia itp) egzemparz 82KM silnik poloneza zagazowany vmax 155
jest 5 biegów. mój ulubiony to II uwielbia pływać 110-120-130 po autostradach
nie zrozumiałem pytania :> układ jezdny.. hmm co by tu powiedizeć ... układ jezdny jest bardzo potrzebny.. yyy o co tu chodzi ? to mówiłem, ja. Jarząbek ;->
ogólnie ok, minusik za brak podgrzewanych lusterek ;)
aerodynamika nie stworzyła go do większych prędkości. co prawda można się rozbujać do 150-160 ,ale opór powietrza hamuje kanciaka straszliwie :(
zimą ogrzewanie obleci. za to latem ochładzanie we włąsnym zakresie.
Bardzi fajnie. jest dużo miejsca, fajna kanapa z tyłu na któej nie trzeba zapinać pasów, bo i ch nie ma :) wiele osób może dosnać przyjemnych reminiscencji z dawnych czasów. 5 drzwi, pojemny bagażnik
hmm. wyciszenie nie działa, trzeba podgłosić muzyczkę albo polubić ten dzwięk pracującego silnika.
Mój pojazd jest gazowym potworem .
Cena tojego największy atut. jak chcemy nim jeździć - musimy jednak w niego inwestować
To nie jest auto dla zwykłych ludzi :) dobrze jest mieć zaprzyjaźnionego mechanika ale naprawy są tanie, nie ma problemu z częściami. żadych problemów. większość można kupić za 5 albo 10 zł na złomie ;)
Są lepiej dopracowane autka, ale w zasadzie nie jest źle. pod warunkiem że dbamy na bieżąco o dobry stan pojazdu. A najmłodsze egzemplarze mają już ponad 15 lat...

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 70KM 51kW [l/100km]

11,7