Ocena kierowcy - Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d

wojciech_budyta@op.pl, 16 lat temu
Rok produkcji 1998
Fiat 126p
Jestem miłośnikiem i dlatego pewnie nie dostrzegam wielu wad.
No ferrari to to nie jest. Kaszle. prycha, ledwo jedzie, ale jak już bujnie sie do magicznych 80-90kmh to idzie jak burza(;
najbardziej podoba mi się plynne przejście z 2 na 3 i "klik" przy zamianie biegu. Nie wiem czy mój tylko tak ma?
troche twardo, ale pewnie i bezproblemowo- jeszcze nic sie nie popsuło a ma przejechane prawie 100tysi
Dookola kierowcy nic tylko szyba z niewielkimi kawałkami stali
Nie ma problemu ze znalezieniem odpowiedniej dzwigienki czy przycisku(są aż 4). jedyny mankament - trzeba sięgać do radia, co nie jest ani wygodne ani bezpieczne
jeżdże głównie w letnich miesiącach, ale przy większych opadach deszczu szyby mocno parują. Włączenie ogrzewania daje pozytywne efekty dopiero po jakiś 15 minutach - wcześniej trzeba kierować na wyczucie.
Ponieważ jestem niewysoki to się spoko mieszczę dlatego 4. Jak ktoś ma pona 180cm wzrostu niech nawet nie próbuje (chyba że wyjmie przednie siedzenia i będzie prowadzil z tylnej kanapy)
Przy wspomnianych wczesniej 80 już ciężko idzie słuchać radia. Zaleta nie słyszysz jak kobieta ci marudzi(:
Nie pije więcej jak 6litrów (cykl mieszany) części tanie jak barszcz i samemu można naprawić
Dobra inwestycja. Płacisz mniej niż za skuter a na głowę ci nie pada.
z drobiazgów to popsuł sie tylko przerywacz światel awaryjnych
Tu ukręcona półoś, tam jakiś wyciek oleju jak to w kaszlaku. Aha najczęściej psuje sie chłodnica(:

Usterki Fiat 126p "Maluch"

Fiat 126p "Maluch" – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d