Ocena kierowcy - Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d

Krzysztof S., 20 lat temu
Rok produkcji 1998
Fiat 126p
jestem z niego bardzo zadowolony, używam go tylko do jazdy po mieście i okolicach, parkowanie to naprawdę czysta przyjemność, jestem pewien, że nigdy go nie sprzedam( dlatego też, że się nie opłaca). Oprócz niego mam jeszcze dwa auta: Audi A6 i Forda Windstara, i znajomi śmieją się ze mnie, gdy widzą, że jężdżę maluchem, ale tylko do niego czuję sentyment
mimo, że konstrukcia jest stara silnik pracuje równo, o elastyczności maluch nic nie wie
szkoda tylko, że nie ma synchronizowanej jedynki i wstecznego. Jedynka czasem nie chce wskoczyć
czuć każdą nierówność jezdni. wspomaganie jest całkowicie zbędne.
wzorowa: patrzysz przed siebie widzisz koniec maski, patrzysz do tyłu widzisz koniec auta, dzięki temu parkowanie to czysta przyjemność!!!
5 ponieważ jest tylko kilka dźwigni (czy jak by je nazwać), rozmiary auta powodują, że wszystko jest blisko siebie i łatwo dostępne.
klimatyzacji to tu niestety nie ma. Przy dużym mrozie zdarza się, że szyby zamarzają od wewnątrz.
dużo przestrzeni!!! ...dla jednej osoby. Cztery osoby to już lekka przesada (chociaż raz jechałem w sześćosób).
z sentymentu daję 4 chociaż prawda jet taka, że własnych myśli nie słychać.
zależy od stylu, nigdy powyżej 7 l/100 km
najtańsze auto w Polsce ma o wiele więcej zalet niż wad
przez pięć lat: złamało się lusterko zewnętrzne (niby tak samo od siebie), dwa bezpiczniki i nic więcej!!!!!!!!!!
przyznaję, że raz nie chciał odpalić: w listopadzie rozładował się akumulator (po pięciu latach - nigdy nie był podładowywany).

Usterki Fiat 126p "Maluch"

Fiat 126p "Maluch" – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d