Oceny Fiat 127 – wybierz generację

Najnowsze oceny Fiat 127

3,5
~Sensekhmet
Hatchback 3d 1.3 Sport 75KM 55kW
Co tu dużo mówić, rajdówka na ulice. Samochód ma charakter i styl (fabryczne plastiki i spojlerki, długa, niska sylwetka, łagodnie scięty tył, linia bocznych okien) którego już się na ulicach nie uświadczy. Najlepiej wygląda w kolorze czerwonym, z dodatkowymi reflektorami i białymi felgami stalowymi, obowiąkowo zachlapany błotem. Samochód nie nadaje się dla rodziny (mało wygodny, trzeba go kochać i dbać o niego) ale wręcz prosi się o wyjazd na...
~Dziadek
Hatchback 3d 0.9 45KM 33kW
Świetny klasyk dla ludzi nie szukających niszowych 128 3p 124 spider czy 131 mirafiori, części dostępne z pokrewnych modeli, konstrukcja prosta, ,,surowość" wersji pierwszej to już osobna sprawa, ja akurat to kocham. Polecam samochód dla ludzi którzy nie boją się starej motoryzacji!
4,1
~http://www.photoblog.pl/pusy
Hatchback 3d 1.3 Sport 75KM 55kW
mialem juz 8 siudemek i nie zamieżam zmieniać bryki,jest niewiele samochodów różnych klas które mogom doruwnać siudemce na starcie z pod świateł,dzwięk z wydechu jest niesamowity,"paskudnie"wyje i pow.4tyś.obr.gwiżdze (tłumik od 125p)niepowtażalny wygar!!!
4,1
~Grzegorz Fiat 127/73r
Hatchback 3d 0.9 45KM 33kW
napewno to nie jest samochód dla każdego, tzn. jest dla ludzi którzy lubią coś przy nim robić( z uwagi na lata samochodu), bardzo dobrze się go prowadzi, tanie części zamienne, prosta budowa, oczywiście ma "piękne kształty" rzadko spotykane na ulicach...
~darrek5@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 40KM 29kW
praktycznie wszystkie usterki można usunąć we własnym zakresie i to nawet na drodze, bardzo prosta budowa, dlamnie jest niezawodny chociaż codziennie pokonuje 200 km. to chyba oczymś świadczy, po przejechaniu 100 000 zrobiłem remont silnika a niewiem ile przejechali poprzedni właściciele, oczywiście przeglądy należy wykonywać systematycznie
3,8
~Kris
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Autko mam już dwa lata, przeważnie jeździłem nim do pracy, zawsze dojechałem i wróciłem, nie robiłem nic poważnego i zaczęło sie sypać, zwłaszcza silnik, nie znalazłem jeszcze dobrego mechanika który doprowadziłby ten silnik do porządku. HELP !
~bodzio0109
Fiat 127 II
Kombi 1.0 50KM 37kW
autko małe,pakowne,w miarę wygodne,zdużym bagażnikiem
3,4
~Sensekhmet
Hatchback 3d 1.3 Sport 75KM 55kW
Małe GTi. Wstawić klatkę i na rajd! Nie polecam tym, ktorzy nie dbają o samochody i nie umieją jeździć (to nie jest auto dla dresa).
~Eolmint
Hatchback 3d 0.9 45KM 33kW
Ogółem samochód jak na swoją klasę i cenę, spełnia niemalże się doskonale.
~Dracula
Hatchback 3d 0.9 40KM 29kW
Eleganckie auto dla koneserow bo o czesci trudno ale jesli ktos kocha toczyc sie przez miasto czyms nietypowym to rewelacja :-)
Fiat 127