Oceny Fiat 500L Hatchback 5d Seria 5

Oceny Fiat 500L Hatchback 5d Seria 5 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Fiat 500L Hatchback 5d Seria 5

~Bartek
Hatchback 5d Seria 5 1.4 16V 95KM 70kW
Przestronny wygodny, ale trochę mułowaty rodzinny samochód. Auto dla kogoś kto lubi zwracać uwagę na siebie na drodze. mój 22 samochód w życiu i chyba dopiero 3 który zrobił na mnie wrażenie. Słaby silnik bez turbiny to świadomy wybór - po samochodach z dwumasem filtrami cząstek i turbinami które wyciągały z kieszeni pieniądze czas odpocząć. czas na auto w którym przy silniku ciężko coś zepsuć :) oczywiście wszystko jakimś kosztem - kosztem...
~szpiki
Hatchback 5d Seria 5 1.4 16V 95KM 70kW
Przestronne i komfortowe auto z niezłym wyposażeniem. Z względu na silnik raczej do miasta i na spokojne trasy niż do połykania kilometrów na autostradach. Mnóstwo miejsca we wnętrzu, bagażnik w porządku. Ładnie wykończone, ciekawe smaczki stylistyczne - wymaga przyzwyczajenia ale cieszy oko.
~Paweł
Hatchback 5d Seria 5 1.6 MultiJet II 120KM 88kW
Samochód zakupiłem jako nowy ,w wysokiej opcji lounge. Dużo bajerów w dobrej cenie. Idealne auto rodzinne.
~Limonczik
Hatchback 5d Seria 5 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Ciekawe auto, zwraca uwagę kierowców, wyróżnia się z "masy" innych samochodów na drodze, ponadto jest solidnie wykonane. Miałem kupić Dacie, ale w końcu wybór padł na Fiata 500L.
~Krzysiek
Hatchback 5d Seria 5 1.4 16V 95KM 70kW
Czego spodziewać sie po 1.4 95 KM... trochę słaby i trochę pali (u mnie 8l/100 km) (Silnik)
Fiat 500L Hatchback 5d Seria 5