Ocena kierowcy - Fiat 500X Crossover

lukasz.zst, 7 lat temu
Silnik 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Rok produkcji 2015
Fiat 500X Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW 2014-2018 - Oceń swoje auto
Posiadam auto z bardzo dobrym wyposażeniem FIAT 500X LOUNGE 1,6 z fabryczna instalacja LPG . Wyposażenie : Specyfikacja: WYPOSAZENIE STANDARDOWE 009 - ABS + EBD 011 - Kolumna kierownicy z regulacja w dwóch płaszczyznach 015 - Immobiliser Fiat Code 023 - Elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne 026 - Elektryczny hamulec postojowy 033 - System GSI (Gear Shift Indicator) 041 - Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka zewnetrzne 070 - Przyciemnione szyby boczne i tylna 097 - Swiatła przeciwmgielne z funkcja doswietlania zakretów 112 - Elektryczne progresywne wspomaganie kierownicy 132 - Podłokietnik przedni 140 - Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa 189 - Czujniki zapiecia pasów przednich i tylnych 198 - Regulacja wysokosci mocowania pasa bezpieczenstwa 230 - Reflektory bi-ksenonowe 256 - Podwójna podłoga bagaznika Cargo Magic Space (dostepna tylko z Fix&Go (opcja 499)) 320 - Kierownica wielofunkcyjna pokryta skóra 339 - Kieszenie na oparciach przednich siedzen 352 - System tankowania Smart Fuel 392 - ESC + Dynamic Steering Torque + Electr Roll Mitigation + Electr Brake Prefill + Hill Start Assist 396 - Dywaniki do samochodu (przednie) 40H - Oparcie tylnej kanapy składane w stosunku 60/40 416 - Tempomat i ogranicznik predkosci 439 - Felgi ze stopów lekkich 18" 15-ramienne 450 - Fotel kierowcy z regulacja wysokosci 499 - Fix&Go - zestaw do naprawy opon ze sprezarka (wyklucza koło zapasowe) 4MQ - Pakiet Chromo 500 - Poduszka powietrzna kierowcy 502 - Poduszka powietrzna pasazera 505 - Poduszki powietrzne przednie boczne 508 - Czujniki parkowania tylne 52Y - Podgrzewacz PTC 5DD - Drive Mood Selector (system zmieniajacy charakterystyke pojazdu) 614 - Kurtyny powietrzne 692 - Swiatła do jazdy dziennej (DRL) 6HQ - Naklejka z numer infolinii Ciao Fiat 6NT - Schowek chłodzony 6Q8 - System nawigacji Uconnect Nav z 5" dotykowym ekranem i systemem Bluetooth 710 - 3,5-calowy kolorowy ekran TFT pomiedzy zegarami 7B2 - TPMS - monitoring cisnienia powietrza w oponach 823 - Gniazdo z zasilaniem 12v 876 - Zderzaki w kolorze nadwozia 923 - Spojler tylny 947 - Chromowana koncówka rury wydechowej 976 - Lusterka zewnetrzne lakierowane w kolorze nadwozia BNS - System ERM - zapobiegajacy dachowaniu (Electronic Roll Mitigation) GXD - System bezkluczykowego uruchamiania silnika oraz dostepu do samochodu LCJ - Oswietlenie wnetrza Ambient Light RS6 - Port USB i AUX WYPOSAZENIE DODATKOWE 5CF Lakier pastelowy 7HF Navi Plus (Uconnect NAV 6,5" DAB, port USB, port na karte SD) 803 Dojazdowe koło zapasowe (zastepuje Fix&Go) Warto szukać auta w całej Polsce rocznica w cenie drastyczna od 8-22 tys.zl . Moje kosztowało 67 900.00 zł z gazem i alarmem plus 20% upustu na części i serwis 15% . Auto ma przejechane raptem 300 km. Super sie wsiada i wysiada . Jakość skóry pierwsza klasa. Jak ktoś ma pytanie lukasz.zst@buziaczek.pl
Silnik - Mi wystarczy nie gdy nie miałem silnika z TURBO . Auto jest wyposażone w fabryczna instalacje LPG . Ceny wahają sie od 3100-4000 tys.zł za montaż LPG firmy TARTARINI. Silnik jest opały w trybie Auto ale Sport pokazuje co potrafi 1.6 . po 300 km mam Spalanie 11,6 w korkach w GOPIE .
Krótko miałem zawsze skrzynie automatyczne to jest moje 19 auto pierwsze bez automatu . Szukałem auta gdzie biegi w chodzą delikatnie a sprzęgło jest leciutkie , zaś silnik 1.4 T w fiacie 500x ma twarde sprzęgło.
Przy felgach 18 cali jest wygodnie ,twardo i trzyma sie drogi .Troche trzeba uważac na krawężniki . Ale za wygład sie płaci
Doskonalmy jak dla mnie mam 200 cm wzrostu
Nie ma miejsca na telefon komórkowy :-).Super jest radio z nawigacją 6,5 cala .Nawigacja wyświetla sie miedzy zegarami
W stosunku do moich aut poprzednich jest przeciętnie z klimatyzacją nie potrafi osiagnać temperatury szybko , może sie poprawi po dłuższym czasie
Dla 2 metrowca w skali od 1-6 daje 6+ , ale z tyłu fotel dotyka kanapy
Bardzo dobre jak dla mnie .Przed zakupem miałem go na 4 dni do testów
Trudno powiedzieć z czasem sie okaże .Dlatego daje przeciętnie
To nie jest fiat przed 10 lat .Model 500x jest produkowany nawet na USA w tej samej fabryce co na Europie. Stosunek jakość do ceny jest przyzwoity dobry
Urwałem w salonie uchwyt z podnośnika ,bo nie wiedziałem jak go odczepić
Brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 E-Torq 110KM 81kW [l/100km]