Dodaj swoją ocenę

Oceny Fiat Albea – wybierz generację

Najnowsze oceny Fiat Albea

~mihhh
Fiat Albea I
Sollidne autko dla małej rodzinki... zmieścisz wózek w bagażniku,a w srodku wygodne miejsce znajdzie czterech dorosłych ludzi albo 2 dorosłych i 3 dzieciaczków... Jeżeli nie oczekujesz cudów to albea odpłaci ci sie niezawodnością,tanią eksploatacja,oraz spokojem że nikt ci go nie ukradnie(bo kto by kradł albee:)
~fk
Fiat Albea I
15 lat eksploatacji. 300tyś km. Bez poważnych awarii. Drobne usterki, wydech, żarówki, pasek klinowy, generalnie głównie części eksploatacyjne. Jak na samochód za 34 tyś pln jest to sporym zaskoczeniem. Auto bez fajerwerków w wyposażeniu, nie grzeszy wyglądem ale bezawaryjnie służy przez 15 lat i zasługuje na miano bardzo udanego samochodu.
~Wood-Stock
Fiat Albea I
Ogólnie linia jest oki pochtylona aerodynamiczna maska i zadarty do góry tył. Ogólnie za tą cenę fajnie to autko wygląda. Pewnie się narażę ale wolę albea niż wszytkie generacje golfa
~Paweł
Fiat Albea I
Proste jeździdło dla spokojnego kierowcy, jego wielkie zalety to m.in.: przestronność z przodu, wielki bagażnik (515 l) z dogodnym dostępem, świetne zabezpieczenie przed korozją.
~fiatowicz
Fiat Albea I
Bardzo fajne autko. Duże, z olbrzymim bagażnikiem. Ciche, wygodne. Za tę cenę naprawdę warto. Kupiliśmy auto demonstracyjne w 2004r. Jeździmy już ponad 7 lat i sprawdza się super. Z lakierem nie dzieje się nic, z silnikiem też nie. Polecam.
~Autor: bryan Adres: bryan0@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Fiat Albea II
Dla kierowców ceniących bezpieczną jazdę, bez skłonności pirata drogowego i bez niepotrzebnego PRZEPLACANIA to przysłowiowo nic dodać nic ująć oraz należy przede wszystkim pamiętać, że minęły już czasy kiedy FIAT miał opinię samochodów delikatnych...
~pacze34
Fiat Albea I
Ogólnie autko bardzo mi sie podoba.Ma wszystko co potrzebuje rodzinka 3 osobowa w tym MEGA duży bagażnik!!!
~Maff
Sedan 1.2 i 60KM 44kW
Fiat Albea I
Kupiełm ją w 2002 w salonie za 42 tys. Wtedy w tej cenie były m.in. Renault Thalia, Seat Cordoba, Skoda Fabia. Samochód sprawdza się dobrze, ale jakbym miał z tych aut wybierać dzisiaj, chyba wybrałbym Cordobe...

Dziennik kosztów dla Fiat Albea

6,5
8,4
~jans
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Fiat Albea II
autko idealne, bo mój mechanik chce go odkupić, gdybym się go pozbywał...
~Fafik
Fiat Albea I
auto dla rodzin o przecietnych dochodach - b. pakowne i w sumie tanie w utrzymaniu, drobiazgi - trochę upierdliwe ale dotychczas mnie nie zawiódł. Myslę , że nie jest istotnie gorsze niż "renomowane" auta ze średniej półki (np Astra czy odp. francuzy) natomiast niewatpliwie tańsze. Zdezydowanie większe niż fabia ( która na oko wydaje się być lepiej zrobiona ale wcale nie jest lepsza). Jest to podsumowanie po 100 kkm.
Fiat Albea

AUTOCENTRUM.PL S.A.