Ocena kierowcy - Fiat Brava

c.glu@epf. pl, 18 lat temu
Silnik 1.2 16V 80 82KM 60kW
Rok produkcji 1999
Fiat Brava 1.2 16V 80 82KM 60kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Ogólnie, za te pienądze OK. Rzeczy, które wymieniłem, byc może nie musiały byc zrobione już teraz, ale dbam o regularną wymianę dla bezpieczeństwa własnego i innych użytkowników. Auto jest fajne, dośc szybkie (98 oktan), ma ładną sylwetkę, wygodnie się nim podróżuje nawet 1200 km. Trzyma sie drogi i ładnie wchodzi w zakręty przy dużych prędkościach. Mało pali i jest ciche. Warto było go kupic. Pozdrawiam
dobrze przyspiesza, ale trzeba tankowac 98 Pb
na początku były kłopoty z dwójką (ciężko wchodziła), potem.., a potem zaczęły sie schody tzn. zgrzyty przy redukcji i szybkim przełączaniu, wiem, to nie jest auto do takiego stylu jazdy
doskonale trzyma sie drogi
słupki z przodu ograniczają widocznośc (zwłaszcza lewa strona do obserwacji wymaga wychylenia się), ale coś za coś, słupki są wzmocnione - bezpieczeństwo jest tu rzeczą istotną. Do tyłu - kiepsko, ale inne modele aut tez maja podobna wadę
dobra, poprostu dobra i koniec
dobre grzanie i dobre wietrzenie. Nie zgadzam sie z tym parowaniem szyby lewej. U mnie to zjawisko nie występuje, a jeżdżę cały rok, głównie po mieście.
dużo miejsca dla siedzących z przodu. Z tyłu może gorzej, bowiem kanapa jest zbyt wąska, zwłaszcza dla wysokich.
jest cicho wewnątrz nawet przy większych prędkościach
pali mało przy odpowiedniej jeździe, i tak: ok.7 l, ok. 5 l., a z przeglądów zrezygnowałem po 4 roku, bowiem doszedłem do wniosku, że oszukują, pisza, że coś zrobili a faktycznie nie tknęli. Naprawy? To zależy od warsztatu. ASO - drogo, prywatnie nieco taniej, ale trzeba miec swojego mechanika
W gruncie rzeczy jest autem niezawodnym, poza wkurzającymi drobiazgam), i jak: klamki - totalne nieporozumienie, kiepskie pasowanie (szczeliny), zamek w lewych drzwiach zepsuł się, słabe światła mijania,
wymieniłem amortyzatory (wszystkie), akumulator, wydech, tarcze i klocki oraz szczęki, świece (dwukrotnie), sprzęgło (kpl.) oraz lewą końcówkę drążka
Fiat Brava