Oceny Fiat Brava 1.2 16V 80 82KM 60kW 1998-2001

Fiat Brava 1.2 16V 80 82KM 60kW 1998-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Brava 1.2 16V 80 82KM 60kW 1998-2001

~Petit
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Dobry i ekonomiczny samochod do miasta dla malej rodziny (4os). Silnik daje rade jest chodzi o dynamike w miescie, niestety w trasie jest ciezko - szczegolnie przy obciazeniu i wyprzedzaniu... Stosunkowo niezawodny - remonty pochlaniaja ok. 1500 pln rocznie. Glowne wady: rozladowujacy sie akumulator zima, rozwalajce sie klamki (zewn), uklad hamulcowy (slabnie z czasem), czeste wymiany elementow zawieszenia (gumowych) Zewnetrznie: Ladna...
4,1
~konradlot
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Samochód fajny dla małej rodzinki z małymi dochodami co nie chcą mieć matiza tylko coś co można wykorzystać i wygodnie się przemieścić z punktu A do B. Spalanie w mieście rżnie portfel jak na ten silnik, ale cóż 1.2 w tej budzie musi trochę sobie chlapnąć. Astra 1.4Ecotec mojego kolegi pali wiele więcej. Fotele zachęcają do dalekich podróży. Ja jadąc 1600km nie mam żadnych bóli kręgosłupa albo 4-ech liter. Samochód jednak potrzebuje od czasu...
~scoorix
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Auto rewelacyjnie się sprawuje patrząc na ceny zakupu. Idealnie nadaje się dla młodych kierowców plus w moim samochodzie klimatyzacja działała bez zarzutów co tylko potęguje pozytywne wrażenie co do opłacalności samochodu. Niestety Fiat jest podatny na gnicie podwozia. Idealnie moim zdaniem się nadaje dla osób które potrzebują spokojnie dojechać z punktu a do punktu b.
4,1
~Mm
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Samochód bardzo dobry. Przyzwoicie się prowadzi. Silnik od 170k na instalacji LPG 4. generacji, nie czuć żadnego spadku mocy na gazie. Co jakiś czas trafiają się mniejsze usterki, jednak są to dość groszowe sprawy, co z resztą jak na 16 letni samochód i tak nie wydaje mi się żeby było ich jakoś specjalnie dużo.
~mirekk
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Fajne auto codziennego użytku, do dojazdów do pracy, sklepu. Ja dziennie robię około 10 km więc lepsze, droższe, większe mijało by się z celem. Żadnych problemów z silnikiem, wygodne auto, blachy dość dobrze zabezpieczone, rdza na progach dopiero po 16 latach (nigdy nie stał w garażu) gdzie inne marki z tego rocznika zostały już dawno pożarte, zawieszenie zbyt twarde.
~fiatowiec
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Auto o ponadczasowej urodzie, niewątpliwie może się podobać mimo swojego wieku. Bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu- np. reanult megane kombi (~2004r) czy też audi 80 (~1992r) nie mają nic do zaoferowania w stosunku do bravki, w której to komfortowo czuje się nawet osoba prawie dwumetrowa, po prostu bajka. Bagażnik również całkiem duży. Niskie koszty części, ale warsztat powinien być tuż za rogiem. Wolałbym drogie części ale...
Dziennik kosztów dla Fiat Brava 1.2 16V 80 82KM 60kW
7,1
8,9
~Automat
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Jak za te pieniądze to daje 5 ! Auto naprawdę dobre, silnik mało pali zarówno na benzynie jak i na gazie. Pakowny bagażnik. Komfort jazdy na dobrym poziomie ja na ten rocznik. W porównaniu do astry z tego rocznika to auto o niebo lepsze. Kupiłem go za 11 tyś 5 lat temu i mam zamiar zajechać go na śmierć tak mi sie dobrze nim jeździ :)
3,8
~jask7
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Wcześniej jeździłem Punto, więc Brava była większym i wygodnym następcą. Silnik 1.2 80 KM był jednym z największych plusów tego auta. Bardzo oszczędny przy spokojnej jeździe i wystarczająco mocny na trasach. Po 5 latach jazdy po naszych dziurawych drogach musiałem wymienić amortyzatory z przodu, wahacze i inne elementy zawieszenia, gdyż komfort i pewność jazdy spadła zdecydowanie.
~Tartak
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Auto mimo wieku 12 lat, przebiegu 142000 km, wymianie zaworu - wyłamał sie, 2 wymian sprzegła(raz z mojej winy, auto swiezo po zdaniu prawka, czesto palone luka) i raz walnietej uszczelce to nie sprawiło problemów mimo tzw katingu - katowania.
3,5
~Canon
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Mimo, że to auto narobiło mi sporo nerwów, straciłem przez nie kupę kasy, myślę, że nie zasługuje na niższą ocenę niż przeciętną, jak wspomniałem wiek i przebieg robi swoje, a tez co do przebiegu to mógł rzeczywiście być dużo wyższy, bo auto miało wcześniej homologację ciężarową na firmę