Lista ocen Fiat Brava 1.6 16V 103KM 76kW 1996-2001 (127) - Silnik

Na liście zabraknie 163 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Norbik@orange.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Przy instalacji gazowej silnik dostaje za dużo powietrza i gaśnie w czasie jazdy. Wlot powietrza poprostu jest od przodu. Trzeba wysiągnąć wtedy ten plastik nad chłodnicą i odczepić od niego rure wlotu powietrza i jest O.K. Rure wlotu powietrza zostawiamy tak koło akumulatora.
~Tomek_LDZ
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Dynamika odpowiednia jak do masy samochodu. Po wymianie rozrządu samochód nabrał mocy. Spotkałem się z falującymi obrotami niemniej jednak po ingerencji mechanika w komputer - sterownik problem zniknął i od 1,5 roku wszystko działa poprawnie.
~Insensitive
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Problemy z układem chłodzenia rozrusznikiem i najczęściej się psującym alternatorem który w ostateczności po zablokowaniu zabił mój silnik. Auto dobre jak ktoś przesadnie dba i wymienia wszystko zapobiegawczo. Raczej dla kogoś kto mało podróżuje
~leon
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
silnik 1.6 16v jaki posiadam ma moc 103km i jest naprawde wystarczajacy do tego autka bardzo dobra dynamika i elastycznosc malo awaryjny choc troszke glosny na wysokich obrotach ale nie jest az tak duzy halas zeby mogl komus przeszkadzac
~kisia63@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Silnik głośny, słabo wyciszony. Moc 103 KM wystarczająca,ale przy wyprzedzaniu potrzebna redukcja biegu. W ogóle by żwawo jeździć to trzeba go trzymać na wysokich obrotach, oczywiście zapłacimy za to na stacji benzynowej.
~Przemek
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Mocy wystarczy do normalnego i w miare sprawnego poruszania się po polskich drogach. jedyny minus to spalanie w mieście około 10 - 11 litrów. Nio ale mam LPG więc nie ma co narzekać.
~Łukaszbrava
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Bardzo dobry silnik może z tego względu ze ma przejechane ledwo 47tys km bardzo tanie części zamienne nie wiem gdzie wy kupujecie że macie niby drogie zamienniki jak dla mnie auto godne uwagi.
~bravka100sx
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Na wolnych obrotach ospały (do 3 tys) , powyżej zaczyna zasuwać! japońce 1,4 robią z siebie klaunów(kierowcy-naiwniacy).wszystkie do objechania spod świateł i w trasie- łącznie z nową toyką
~pigr
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Do 3000 obrotów - drzemka; później bez zastrzeżeń. Dobry zarówno do spokojnej jazdy, jak i do odrobiny szaleństwa. Stosunkowo cichy, choć bywa, że zaraz po uruchomieniu zachowuje się histerycznie.
~marcandi@hoga.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
silnik 1,6 do 3500 obr. nie ma mocy. powyżej można wyprzedzać nawet mocniejsze auta-czyli generalnie brak harmonii, typowy nieco surowy ale genaralnie znośny sound, przeciętna elastyczność