Ocena kierowcy - Fiat Brava

Shagg, 20 lat temu
Silnik 1.6 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1997
Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW 1995-1998 - Oceń swoje auto
Coz mam powiedziec ...jak narazie jedynie co mnie meczy to ta glosna praca silnika na trasie bo autko choc nie mlode spisuje sie bardzo dzielnie i ja jestem z niego zadowolony choc i mnie zdarza sie czasem narzekac
Nie mam zastrzezen,choc powyzej 130km/h jest duzo za glosny
Calkowicie zapominam ze jaj mam ..:)
Niestety wymienilem juz wszytkie amortyzatory,ale uklad kierowniczy jest jak najbardziej przyzwoity
Ja nie narzekam choc nieco malo widac w bocznych lusterkach
Jaki Fiat jest kazdy widzi
Super !
Jak na takie auto to jestem pod wielkim wrazeniem..np CITROEN XSARA na przestrzen o wiele mniejsza
No o tym juz pisalem przy silniku..Niestety mocno za glosny ..przy predkosci podroznej 130km/h na autostradzie radio trzeba solidnie przyglosic
Hmm conieco juz wymienilem w moim aucie ale jak narazie nigdy mi sienie zepsul na trasie.Zuzycie paliwa traficzne..nawet na trasie jadac 140km/h bez przyspieszania pali kolo 10l
Jak to Fiat ..jest stosunkowo konkurencyjny cenowo ale za tym idzie tez malutki spadek jakosci
Jedynie przepalone zarowki,silniczka wycieraczki tylnej i gumy klamek drzwi przednich (jak w wiekszosci opisow)
Alternator i zawieszenie czyli amortyzatory i wachacz ..pewnie to wina polskich drog-DZIEKUJE PANOWIE DROGOWCY -moze jeszcze jakis podatek na drogi ?? wrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Dziennik kosztów dla Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW
10,4