Oceny Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW 1995-1998

Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW 1995-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW 1995-1998

~Zokolic
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Wszystko wypada bardzo dobrze. Fani tego pojazdu uważają,ze Brava,Bravo są samochodami które zostały niedocenione w polsce i krajach ościennych. Należy zauważyć ,ze Francji jest ich jeszcze dostatek. Wóz posiada swoje mankamenty, jednak reasumując po długotrwałej eksploatacji, mogę smiało powiedzieć, (jeżeli jestem jakimś autorytetem- a nie jestem)ze zdecydowanie autu należy się tytuł pojazdu roku, jaki otrzymało w 1996, spychając na drugie...
3,5
~Sebastian
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Auto jest przeciętne i takią notę też wystawiam, poza tym że jest bardzo ładne (przynajmniej moje) to jakościowo na kolana nie powala a szkoda bo to naprawde fajne auto. Być może inne egzemplarze są lepszej jakości ale mój miał 2 dość poważne kolizje, ma spory przebieg i raczej nie było dobrze serwisowane więc to i tak chyba niezły wynik. Rekompensuje to komfortem jazdy, bo przyjemność jest naprawdę duża, lepsza niż w golfach, i innych autach...
2,2
~tomekszczecin
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Bardzo kiepski samochod, prosze sie nei kusic niska cena bo wlasnie ta niska cena odzwierciedla jakosc samochodu.To co zaoszczedzicie na kupnie oddacie przy utrzymaniu samochodu w ruchu. Ma sens jesli ktos potrafi sobie sam naprawiac Wiem jedno -to moj ostatni Fiat , mam alergie na ta marke.
~asserwis@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
doskonałe Auto. jak na swoje 11 lat można smialo powiedziec ze sie nie postarzał, a w wielu dziedzinach mimo uplywu lat nie odstaje od konkurencji TEJ TERAZNIEJSZEJ. np. 1.6 16v 11s do 100km/h na tamte czasy to bylo... a i teraz bez kompleksów.
3,4
~piotr
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
pierwszy właściciel duży przebieg auto zadbane w dobrym stanie. nie trzeba się obawiać że dokonujemy złego wyboru.brak rdzy/ocynkowany obustronnie zamiennki części niezbyt drogie-auto warte polecenia.sporymi wadami są słabe hamulce w porównaniu z osiągami oraz kiepskie światła.usterkowość lepsza niż w obecnuch młodszych modelach fiata duża utrata wartości. to tyle
~jakub79@vp.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
kupiłem ten samochodzik ok.roku temu. do tego czasu nie zdawałem sobie sprawy, że "FIAT" może zaspokoic moje oczekiwania jeśli chodzi o samochód duży, wygodny, tak ekonomiczny i tani w eksploakacji. Po wyrzuceniou katalizatora i zastąpieniu go strumienicą- ocena pracy tego silnika i jego dźwięk zdumiewa niejednego. Na chwilę obecną nie jest to jedyny samochów który spełnił moje oczekiwania.
Dziennik kosztów dla Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW
10,4
11,2
3,7
~matikx@op.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Od pół roku mam to auto nie mialem z nim większych problemow, bardzo dobrze go się prowadzi nazakętach jedzie jak po torze,przyzwoite osiągi jednak kosztem złużycia paliwa, ładny kształt,dużo miejsca dla podróżujących,parę rzeczy do poprawki ale ogólnie ok. Pierwszy raz mam Fiata choć słyszałem o nim złom opinię,to jestem b.mile zaskoczony.
4,1
~pwl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
za te pieniadze dostajemy samochod mimo ze nie najnowszy nadal wygladajacy w miare swiezo i nowoczesnie- mnie linia nadwozia podoba sie niezmiennie. Dzieki przestronnosci, niezawodnosci i wygodzie podrozowania , pomimo jego niedomagan czyni z niego konstrukcje udana
~tom
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
no cóż zawsze mi się podobało to autko, teraz mam okazję sprawdzić w rzeczywistości stosunek tego co widać do tego jak się tym jeździ i jak na razie nie jestem zawiedziony , szkoda że juz nie produkują
3,7
~marko42piaskowa@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
samochód w sam raz dla 4 osobowej rodziny i psa. szkoda tylko, iż nie jest już produkowana. mankamentem rzucającym się w oczy po 9 latach jest pękanie i schodzenie okładzin z zamków przy drzwiach. proponuję nie dokonywać przeglądów w stacji serwisowej Fiata tylko u zaufanego mechanika - lepiej i taniej. Drogie części zamienne.