Ocena kierowcy - Fiat Brava

jakub79@vp.pl, 18 lat temu
Silnik 1.6 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1997
Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW 1995-1998 - Oceń swoje auto
kupiłem ten samochodzik ok.roku temu. do tego czasu nie zdawałem sobie sprawy, że "FIAT" może zaspokoic moje oczekiwania jeśli chodzi o samochód duży, wygodny, tak ekonomiczny i tani w eksploakacji. Po wyrzuceniou katalizatora i zastąpieniu go strumienicą- ocena pracy tego silnika i jego dźwięk zdumiewa niejednego. Na chwilę obecną nie jest to jedyny samochów który spełnił moje oczekiwania.
1.6 16V + gaz- polecam to połączenie, lecz instalacja sekwencyjna jest najlepsza w tym połączeniu
płynna zmiana biegów i doskonałe przełożenia. na II biegu- kręci nawet do 100 km/h
przyklejony do asfaltu. nawet przy dużych prędkościach.
do przodu - dobrze, do tyłu tak sobie- pozostają tylko lusterka i umiejśtności kierowcy
żadko spotykany nawiew na nogi pasażera- to duży +
dla mnie super- zawsze jeżdżę z przodu
przy tym silniku to miło jest posłuchać czasem jego dźwięku- gorąco polecam
1.6 16V + gaz- polecam to połączenie- 9.5 l/100km w zimie i 8.12l / 100km na trasie przy prędkościach od 150- 200km/h, średnio 9 l/100km gazu( czyli 9 X 2.09 zł=...jest b.dobrze)- czego wymagać więcej
ja nadal gorąco polecam, lecz decyzja należy do was- ten silnik i ta ekonomiczność to doskonałe połączenie
tak jak w każdym innym samochodzie fiat - przednie zawieszenie
brak- jak do tej pory
Dziennik kosztów dla Fiat Brava 1.6 16V 90KM 66kW