Ocena kierowcy - Fiat Coupe

Mńich, 14 lat temu
Silnik 1.8 16V 131KM 96kW
Rok produkcji 1999
Fiat Coupe 1.8 16V 131KM 96kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Inne : silnik, wrażenia z jazdy, całokrztałt
Układ elektryczny : uważać na sonde
Układ hamulcowy : tył zasadniczy nie działa i żaden mechanik nie wie czemu
Auto z duszą. Jego drobne wady wykończeniowe i paliwożerność można porównać do siwego włosa na głowie Angeliny Jolie
Moja coupetka ma najechane 240 tyś (99r) ale silnik to jest to co mnie najbardziej zachwyca w tym fiaciku. W tym modelu warto dbać o silnik, odpłaci sie długo wiecznością i bez awaryjnością. mocny, dynamiczny, przy 4-5 tys obr. wyciszam radio i muzyka gra mi z silnika.
1 i 2 moim zdaniem za krótkie
Prowadzenie tego auta to prawdziwa przyjemność, na mieście trzeba się trochę nakręcić, ma słaby skręt ale za to na trasie bajka
Tu ponarzekam, jazda w deszczu nie jest za przyjemna, przednia szyba łapie wszystko co sie odbije od jezdni, szerokie słupki, za małe lusterka.
Jako kierowca nie narzekam. Wygodne, jest miejsce na moje długie nogi. pasażerowie z tyłu mają troche gorzej.
Idealne, można sie delektować muzyką silnika a i na dłuższych trasach nie czułem dyskomfortu.
Jak to fiat. Karmienie go ostro wali po kieszeniach. Z częściami nie ma problemu, są zamienniki, oryginalna też się znajdą po przystępnej cenie. Gorzej z mechanikami 80% nie słyszało o tym modelu fiata.
najlepiej wydane pieniądze
nie miałem złych doświadczeń
silnik popracuje długo i bezawaryjnie jak jest i był dopieszczany (dobry olej co 9 tyś itp.) jak sie zacznie sypać to lawinowo

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V 131KM 96kW [l/100km]

11,0