Oceny Fiat Coupe

Fiat Coupe - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Coupe

~Konik
Fiat Coupe
Zrywny a zarazem ekonomiczny silnik, przy wycietym katalizatorze a wstawionej strumiennicy ma bardzo ladny dzwiek. Zamontowana mam instalacje sekwencyjna Gazu i spalanie to w cyklu miejskim 11-12l, trasa 9l.Jak do tej pory nie mialem ani jednego problemu z tym autkiem, mysle ze w tej cenie nie kupil bym niczego lepszego. Bardzo twarde zawieszenie- to trzeba lubic albo po prostu sie przyzwyczaic. Z czystym sumieniem moge wszystkim polecic te...
~marek
Coupe 2.0 20V 147KM 108kW
Fiat Coupe
samochod godny polecenia, troche trzeba uważac na polskich drogach, bo jednak zawieszenie i układ jezdny przystosowany do szybkiej jazdy po dobrej drodze, zawieszenie sztywne, ale za to precyzja jazdy to mistrzostwo, spalanie OK, zalezne od depniecia.
~tetris
Fiat Coupe
Autko dla ludzi ceniacych indywidualizm...niewiem dlaczego pan zawiedzony tak zle ocenia to auto...ja mam ten silnik i nic sie nie dzieje...kupil koles wyzylowany model moze za 4tys i chcialby niewiem czego....czlowieku kup sobie golfa za 4tys albo stara bmw...zal mi takich ludzi ja polecam ten model
~GUCIO TT
Fiat Coupe
Za te pieniadze nie kupil bym nic innego bo wszystkie inne auta sa opatrzone i bez gustu...ze niby co golfa 3 kupie albo calibre czy e36 to sa stare babcie bez lini i za kilka lat nikt nie zwroci na nie uwagi.....wsiadz do coupetki a napewno zechcesz ja miec:D
~FCforFUN
Fiat Coupe
Przedewszystkim niesamowity wygląd, może niektórym się niepodoba, ale wszyscy się oglądają. Jedyne auto na które bym je zamienił to 20VT(istna rakieta) :). Moje poprzednie auto, calibra, mimo że osiągi miała podobne to jednak nie wyzwalała tylu emocji i ogólnie dwała mniej radochy z jazdy. Tych co wpisują tu że to auto jest śmieszne i lepiej kupić merca chyba łapie z lekka zazdrość, ale rozumiem nie zawsze miałem FC :)
~psyta
Coupe 2.0 20V Turbo 220KM 162kW
Fiat Coupe
Super auto jak ze te pieniądze.Jest to wersja Plus. nie kupimy nic lepszego , super wygląd ludzie oglądają się na ulicy ,każdy chcę sie ze mną scigać. Jednak musi to być naprawdę szybkie auto żeby dać rade temu "Fiatu"
~Artur
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Fiat Coupe
Bdb auto, cena wtedy nieco zbyt wysoka ale i tak niższa od konkurencji. Solidna robota, potencjał ma klasyka.
~Pioter
Fiat Coupe
To auto ma dusze i styl nie zamienię na nic innego
~York22
Coupe 2.0 20V 147KM 108kW
Fiat Coupe
Stylistyka kontrowersyjna, wnętrze bardzo ładne i ergonomiczne, silnik nie zawodny, zawieszenie trwałe.
2,4
~zawiedziony
Fiat Coupe
auto stylistycznie ładne ale ten model szczerze odradzam bo same kłopoty. moze inne modele lepsze ale nie kupujcie 2.0 16v bo to jesdna wielka skarbonka a i przyjemnosc z jazdy bardzo przeciątna