Oceny Fiat Coupe

Oceny Fiat Coupe – wybierz silnik

Najnowsze oceny Fiat Coupe

~Konik
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Zrywny a zarazem ekonomiczny silnik, przy wycietym katalizatorze a wstawionej strumiennicy ma bardzo ladny dzwiek. Zamontowana mam instalacje sekwencyjna Gazu i spalanie to w cyklu miejskim 11-12l, trasa 9l.Jak do tej pory nie mialem ani jednego problemu z tym autkiem, mysle ze w tej cenie nie kupil bym niczego lepszego. Bardzo twarde zawieszenie- to trzeba lubic albo po prostu sie przyzwyczaic. Z czystym sumieniem moge wszystkim polecic te...
~marek
Coupe 2.0 20V 147KM 108kW
samochod godny polecenia, troche trzeba uważac na polskich drogach, bo jednak zawieszenie i układ jezdny przystosowany do szybkiej jazdy po dobrej drodze, zawieszenie sztywne, ale za to precyzja jazdy to mistrzostwo, spalanie OK, zalezne od depniecia.
~tetris
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Autko dla ludzi ceniacych indywidualizm...niewiem dlaczego pan zawiedzony tak zle ocenia to auto...ja mam ten silnik i nic sie nie dzieje...kupil koles wyzylowany model moze za 4tys i chcialby niewiem czego....czlowieku kup sobie golfa za 4tys albo stara bmw...zal mi takich ludzi ja polecam ten model
~GUCIO TT
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Za te pieniadze nie kupil bym nic innego bo wszystkie inne auta sa opatrzone i bez gustu...ze niby co golfa 3 kupie albo calibre czy e36 to sa stare babcie bez lini i za kilka lat nikt nie zwroci na nie uwagi.....wsiadz do coupetki a napewno zechcesz ja miec:D
~FCforFUN
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Przedewszystkim niesamowity wygląd, może niektórym się niepodoba, ale wszyscy się oglądają. Jedyne auto na które bym je zamienił to 20VT(istna rakieta) :). Moje poprzednie auto, calibra, mimo że osiągi miała podobne to jednak nie wyzwalała tylu emocji i ogólnie dwała mniej radochy z jazdy. Tych co wpisują tu że to auto jest śmieszne i lepiej kupić merca chyba łapie z lekka zazdrość, ale rozumiem nie zawsze miałem FC :)
~psyta
Coupe 2.0 20V Turbo 220KM 162kW
Super auto jak ze te pieniądze.Jest to wersja Plus. nie kupimy nic lepszego , super wygląd ludzie oglądają się na ulicy ,każdy chcę sie ze mną scigać. Jednak musi to być naprawdę szybkie auto żeby dać rade temu "Fiatu"

Usterki Fiat Coupe

Fiat Coupe – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Artur
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Bdb auto, cena wtedy nieco zbyt wysoka ale i tak niższa od konkurencji. Solidna robota, potencjał ma klasyka.
~Pioter
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
To auto ma dusze i styl nie zamienię na nic innego
~York22
Coupe 2.0 20V 147KM 108kW
Stylistyka kontrowersyjna, wnętrze bardzo ładne i ergonomiczne, silnik nie zawodny, zawieszenie trwałe.
2,4
~zawiedziony
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
auto stylistycznie ładne ale ten model szczerze odradzam bo same kłopoty. moze inne modele lepsze ale nie kupujcie 2.0 16v bo to jesdna wielka skarbonka a i przyjemnosc z jazdy bardzo przeciątna