Ocena kierowcy - Fiat Coupe

Mateusz nullatur@tlen.pl, 14 lat temu
Silnik 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Rok produkcji 1994
Fiat Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW 1993-2001 - Oceń swoje auto
Karoseria : Linia jest ponadczasowa - deska projektowania przez studio Pinifariny mówi samo za siebie - w końcu oni projektowali ferrari i wiele innych marek.
Karoseria : Brak rdzy choc mam jeden z peirwszych modeli !!!!
Układ elektryczny : Przełacznikiz espolone mi nie odbijają - auto z 94 roku wiec troche się napracowały
Zawieszenie : Sportowe nie nadaje sie na miasto :D
Kocham to auto!!
Tutaj nie ma się co wypowiadac - tzreba się przejechac i wtedy brak słów :D
Nie zauwazyłem minusów - chyba że jeden - wsteczny nie zawsze wskakuje trzeba ruszyć delikatnie i potem wejdzie ale to w wielu modelach aut tak jest jeśli wsteczny nie jest synchronizowany z jedynką.
Na serynych oponach klei się jak walec - coś piękengo - ja mam sportowe zawieszenie wiec na głądkich tarsach można robic niesamowite rzeczy przy dużych prędkościach - zero przechyłu ale na serii też nieźle daje rade.
Nie ma co narzekac - maskę widać i swiatła czy świecą :)Z tyłu - tyłek jest dość wysoko wiec nie ma co szaleć na wstecznym.
Jest super - bardzo szybko robi się cieplutko choc temperatura silnika jest niska :)
Dla keirowcy i pasażera wypas - wygodnie spoooro przestrzeni. Z tyłu ? kogo to obchodzi to auto sportowe :)
W środku w ogóle nic nie słychać - nie słyszałem nawet jak mi sie klocki skonczyły i tarcze piszczały - ale to nie był plus :)
Bardzo źle dla osób które chca auto oszczędne :D Jeśli kupujesz takie auto musisz się liczyć z tym że będziesz je ostro zalewał. Pali z 11l/100km jak nie szalejesz (do 3 tys obrotów) Ale jak tu nie przycisnąć ? :)
Wystarczy poszukać auta z podobnymi osiągami w podobnych cenach - powiem od razu prawie nie możliwe !! Ludzie boją się tego auta ale czasem i dobrze bo ja sam się go boje powyżej 4 tys obrotów :D
Nic nie odnotowałem - jedynie elektryka prawych szyb ale auto długo stało.
Brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V Turbo 190KM 140kW [l/100km]