Lista ocen Fiat Doblo I 1.2 65KM 48kW 2000-2006 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~suhy
Minivan 1.2 65KM 48kW
koszt 45000 brutto i za tą cene otrzymałem .lpg,światła przeciw mgielne,komputer,6 drzwi,zderzaki i lusterka w kolorze ,air bag,czujnik cofania,ogólnie fajne auto wygodne bardzo tanie w utrzymaniu nawet stołując sie w serwisie .
~Artur
Minivan 1.2 65KM 48kW
Rok czy dwa lata temu było super, teraz co lepsze sztuki (czyli nie zajechane na budowie) już niestety się cenią i często są to ceny średnio atrakcyjne względem rocznika i stanu.
~Wojciech
Minivan 1.2 65KM 48kW
Ceny są dość wygórowane jak za te auta - nie polecam wydawać więcej niż 7 tys. zł. jak za rocznik poniżej 2001 r - droższe w tym modelu wcale nie oznacza że sprawniejsze technicznie.
~sawcio68@tlen.pl
Minivan 1.2 65KM 48kW
jak na fiata jest dość przyzwoicie silnik mały ale były wtedy tylko dwa typy poj. 3letniego kupiłem za 26000zł teraz sprzedaje bo muszę mieć większy.wystawiam go za za 12500zł
~Prymus
Minivan 1.2 65KM 48kW
Za auto w salonie z instalacją gazową i wieloma dodatkami (bez klimy i ABS-u) zapłaciłem ok.55tys.zł........za tą cenę dostałem....śmiecia :-( Przykre....ale prawdziwe
~whojda@wp.pl
Minivan 1.2 65KM 48kW
45 600 za podstawową wersję 1.2, która jednak ma komputerek (nie spodziewałem się w tej klasie) i poduszkę dla kierowcy. O wspomaganiu nie wspomnę (choć Punto nie ma)
~Piterrrossssss
Minivan 1.2 65KM 48kW
Auto tanie w zakupie, ubezpieczenia kosztują grosze, choć byś tego dziada zostawił otwartego to i tak nikt go nie ukradnie :)
~wb.ino@wp.pl
Minivan 1.2 65KM 48kW
za te pieniądze nic lepszego i większego się nie dostanie, chociaż silnik mógłby być 16V-75KM /np z palio-siena/ a nie 8V-60KM
~Darek
Minivan 1.2 65KM 48kW
z uwagi na cenę tego samochodu (rocznik i przejechane 60km dla testów) jestem bardzo zadowolony.

Usterki Fiat Doblo I

Fiat Doblo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maniek
Minivan 1.2 65KM 48kW
Najtańsze auto z tego segmentu biorąc pod uwagę stosunek rocznik-cena