Lista ocen Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW 2000-2006 (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafał
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
bardzo pakowanwy i wygodny, siedzi się wysoko i wszystko dobrze widać, podparcie lędźwiowe dodatkowo podnosi komfort przy długich trasach. bardzo wygodne przednie fotele. duży bagażnik. moje cargo sx przy samym bagażniku mieści prawie 1m3, a gdy sciągnę tylną kanape mam już prawie 2 m3. robi wrażenie.
~lejdija
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
naprawdę mnóstwo miejsca, zwłaszcza dla mnie malej kobitki..ale i koledzy o wzroście 195cm i wadze odpowiedniej się mieszczą bez problemu. wielki plus za to , że nie robą głowami dziur w dachu :) a sobie guzów.
~Cyna
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Bardzo dużo miejsca. Przydatne duże schowki na drzwiach, popielniczka raczej symboliczna, fajny schowek nad głową, ale trzeba uważać, żeby coś nie spadło z niego na kierowcę, lub pasażera.
~Dejwid
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Dla mnie w sam raz. Na tylnej kanapie też się wygodnie siedzi i spokojnie 3 osoby się mieszczą. Możliwe że trochę za wysokie siedziska i osobom niskiego wzrostu zwisają nóżki ;)
~gofer
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
tu trzeba przyznać że miejsca jest sporo,lecz przy moim wzroście 190cm, ustawienia przedniego siedzenia,wysokość oparcia i regulacja zagłówka są niedostateczne.
~Igrek
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Wygodne wsiadanie i wysiadanie, fotel kierowcy z regulacjami niestety od kilku lat już szwankuje:( przyzwyczajenie robi swoje i tak już jeżdżę
~Ptyś
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Bardzo pozytywne , przestrzeni jest sporo . Bardzo pozytywny bagaznik nawqet na przewiezienie calego rowerka dzieciecego , lub skladanego kajaka .
~Gregorio
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Miejsca jest bardzo dużo ja mam 1,93 m, żona 1,78 m i za nami mogą spokojnie siedzieć 3 dorośli o podobnym do mojego wzrostu+ 750 litrów bagażnik.
~Lisuu
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Komplet pasażerów jedzie wygodnie i jeszcze jest dużo miejsca na bagaże...kierowcy nawet o dużym wzroście siedzą wygodnie...
Dziennik kosztów dla Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW
6,4
~matrix
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
pięcio drzwiowe nadwozie- super w pracy i dla rodziny. doskonała pozycja za kierownicą. wygodne wsiadanie... i ten bagażnik : )