Oceny Fiat Freemont 3.6 V6 280KM 206kW 2012-2016

Fiat Freemont 3.6 V6 280KM 206kW 2012-2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Freemont 3.6 V6 280KM 206kW 2012-2016

~Ewa
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Kupiłam to auto z salonu w wersji Black Code i jak do tej pory jest ok. Przeznaczyliśmy go jako auto rodzinne a nie terenowe ( do terenu się raczej nie nadaje jak większość suvów) Wiedzieliśmy, że tyle będzie palił (po mieście ok 18 l/100) i nie gazowaliśmy go. Wygodnie się siedzi nawet w trzeciej klasie :), widoczność b.dobra. nawiewy skutecznie działają w pierwszym rzędzie, drugim jak i trzecim. Jest to fajne rodzinne autko z dużą ilością...
~Rafał
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Posiadam wersję Black Code w kolorze czarnym. Świetne bojowe auto. Komfortowy o sprężystym zawieszeniu. Silnik 3.6 v6 daje świetnie sobie radę z tym autem. Dźwięk wydechu- rewelacja. Przed otwarciem bramy zapalam auto i słucham muzyki silnika. Jeśli lubisz niemieckie auta to nie szukaj układu kierowniczego jak żyleta. Tu jest komfort,komfort,komfort. Nie jest to Merc,BMW,Audi czy Volvo. Jeśli znaczek ma dla Ciebie znaczenie to nie kupuj. Ale...
~Waldek
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Swietny samochód za takie pieniądze i swietne rozwiązanie aby "przemycic "amerykanski samochód do Europy bez cła i podatków czyli nakleić znaczek Fiata.Szkoda że nie mogą umieścic znaczka Fiata na Jeepie
~Marcin
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Świetne zestrojenie ceny do jakości dobra dynamika dużą przestrzeń uniwersalny samochód duże poczucie wygody i komfortu pomimo że to nie wyścigówka 8 s do 100 robi robotę
~Ffuser
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Dla mnie rewelacja robię trasy po 500 km wygoda komfort i dynamika przyspieszania a i zestaw DVD z dzieciakami w tak długiej trasie sobie radzi :)
~Wojtek
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
4x4 , mocny silnik, automat w sam raz na jazdę z rodziną , a dodatkowy ekran z tyłu + słuchawki to już zbawienie dla rodzin z dziećmi.

Usterki Fiat Freemont

Fiat Freemont – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~kaacka
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
w porownaniu np do powershifta - skrzynia w fiacie ma na noc (Skrzynia biegów)
~Tom
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Świetnie brzmi przy przyspieszaniu, po mieście nie słychac wcale (Silnik)
~Wit
~Jaś2
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Na gazie tańsza od diesla ze średnim spalaniem 8l oleju. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )