Ocena kierowcy - Fiat Linea Sedan

Lusiek, 10 lat temu
Silnik 1.6 Multijet 105KM 77kW
Rok produkcji 2010
Fiat Linea Sedan 1.6 Multijet 105KM 77kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : Przebyłem tym samochodem dwie bardzo długie trasy. W pierwszym roku z Lublina do Barcelony i w drugim z Lublina do Paryża. Po powrocie z jednych i drugich wakacji z rodziną stwierdziliśmy, że samochód przeszedł chrzest bojowy i jego zakup był to dobry wybór. Poprzednie autko Vectra 2006 też była niezła ale Linea jest o klasę lepsza. Spalanie przy dzisiejszych cenach jest naprawdę świetne i przeciętnego ,,Kowalskiego\" stać bez problemu na codzienną jazdę tym samochodem. Cieszę się z tego samochody, jazda jest dla mnie przyjemnością i zdecydowanie polecam ten samochód, bo jest naprawdę dobrym modelem Fiata jeśli oczywiście ma silnik diesla 1.6 105 km (jest niezawodny).
Układ hamulcowy

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Multijet 105KM 77kW [l/100km]