Ocena kierowcy - Fiat Linea Sedan

aknaib, 10 lat temu
Silnik 1.6 Multijet 105KM 77kW
Rok produkcji 2010
Fiat Linea Sedan 1.6 Multijet 105KM 77kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Super przyspieszenie i całkiem dobre spalanie.
Inne : skrzypienie drzwi i szyby kiedy jest opuszczona
Samochód w stosunku do swojej ceny jest naprawdę bardzo dobry. Silnik ma świetne przyspieszenie, pali całkiem przyzwoicie. Przyspieszenie jest bardzo dobre. Miałem już Meganke, Mondeo III diesel i benzyna+ LPG. Linea w porównaniu do tych samochodów na pewno nie jest gorsza, a silnik ma najlepszy !!! Jestem bardzo miło zaskoczony Fiatem. Ostrzegam tylko przed serwisem Fiata w Rzeszowie (nie chcesz mieć kłopotów, to omijaj go szerokim łukiem)
Silnik jest ekstra. Bardzo fajna jazda, kultura pracy, przyspieszenie bez zarzutów.
Skrzynia całkiem w porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń( płynna, biegi wchodzą dobrze).
Układ jezdny jest bardzo dobry. Poprzednie moje autko to Mondeo III hatchback które miało nieco większy rozstaw osi i ciut lepeij trzymało się drogi, ale do Linei nie mam żadnych zarzutów. 90 czy 100 km/h przy zakręcie to żaden problem.
Widoczność jest nie najgorsza.
Ergonomia na 5 !
Ogrzewanie i wentylacja bez zarzutów.
Miejsca w samochodzie jest bardzo dużo. Ludziom z zewnątrz wydaje się, że to nie duży samochód i tu się mylą. Miejsca jest pod dostatkiem.
Wyciszenie jak na diesla jest bardzo dobre w porównaniu z 407 czy Pasatem jest świetne.
Spalanie po przejechaniu 4 tysięcy kilometrów jest całkiem ok. Trasa od 4.6 do 5 litrów (jazda do 130 km/h na autostradzie, na zwykłych drogach wyprzedzanie z dobrym przyspieszeniem) Miasto powyżej 7 litrów.
Za tę cenę nic na pewno nic lepszego nie znajdziecie. Wiem, że wielu patrzy na markę, ale dla mnie ważny jest komfort jazdy, cena części i niezawodność.
Na razie żadnych problemów. Oby tak dalej.
Poważnych jak dotąd nie było i odpukać w stół, oby tak dalej

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Multijet 105KM 77kW [l/100km]

6,7