Ocena kierowcy - Fiat Linea Sedan

Henryk, 10 lat temu
Silnik 1.6 Multijet 105KM 77kW
Rok produkcji 2010
Fiat Linea Sedan 1.6 Multijet 105KM 77kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : Ostatnio znalazłem na internecie artykuł właśnie o Linei. Pisano tam, że najbardziej poszukiwanym silnikiem jaki mają te modele jest 1.6 Multijet i wcale się nie dziwię ;) W ogłoszeniach jest ich bardzo mało, bo kto ma 1.6 w Linei nie chce się jej pozbywać. Przejechałem Lineą ponad 100 tyś km i spalanie w trasie 5 litrów przy mojej ciężkiej nodze to max ! W swojej klasie samochód jest chyba najbardziej oszczędnym . Jeśli chodzi o usterkowość , jak na razie nie wymieniałem niczego prócz tego co powinienem (filtry,olej, klocki itd). Zawieszenie bezproblemowe. Na jedną rzecz mogę ponarzekać a mianowicie wyciszenie podczas jazdy autostradą powyżej 120 km/h tu jest troszkę głośno. Fajny samochód którym myślę, że pojeżdżę jeszcze kilka dobrych lat .

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Multijet 105KM 77kW [l/100km]

5,8