Ocena kierowcy - Fiat Linea Sedan

Jarekkk, 10 lat temu
Silnik 1.6 Multijet 105KM 77kW
Rok produkcji 2009
Fiat Linea Sedan 1.6 Multijet 105KM 77kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : Samochód jest całkiem w porządku. Mam go prawie od 4 lat, więc mogę spokojnie powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych modeli Fiata. Spalanie jest bardzo dobre: trasa od 4.2 do 5 miasto od 5.2 do 6.5 Zaskoczył mnie silnik który ma wspaniałą dynamikę. Wcześniej miałem Peugeota 407 z silnikiem 1.6 i Fiatu Linea z 1.6 Peugeot nie dorównuje. Jadąc w trasie już przy 1500 obr/na minutę można spokojnie mocno przyspieszyć. 6 bieg to bardzo fajna sprawa, wrzucając go spalanie spada i można jechać w trasie bardzo oszczędnie. Bagażnik 500 l to fajna sprawa, do tego dochodzą czujniki cofania, klimatyzacja, sterowanie z kierownicy radiem i jest naprawdę komfortowo. Jeżdżę moim samochodem w dalekie trasy i spisuje się naprawdę dobrze. Często przejeżdżam 600 km bez odpoczynku i nie czuję większego zmęczenia.
Inne
Układ hamulcowy
Silnik jest nie do przebicia, kultura pracy, spalanie jest okkkk.
Całkiem w porządku.
Samochód trzyma się drogi, całkiem dobrze wchodzi w zakręty.
Widoczność nie jest zła ale maski nie widać i to jest trochę kłopotliwe przy parkowaniu ale można się przyzwyczaić.
ok
na 5
Przestrzeni jest masa, bagażnik duży . Jednym słowem fajnie.
Jak na diesla praca silnika jest cichutka.
Tu jest naprawdę ok: trasa między 4.2-5 miasto między 5-6.7
Było kilka drobiazgów na 4 lata ale naprawdę mało.
Poważnych usterek nie miałem, jeśli coś to same drobiazgi.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Multijet 105KM 77kW [l/100km]

Fiat Linea Sedan