Ocena kierowcy - Fiat Palio II Hatchback

t0mas18@wp.pl, 18 lat temu
Silnik 1.2 i 80KM 59kW
Rok produkcji 2001
Fiat Palio II Hatchback 1.2 i 80KM 59kW 2001 - Oceń swoje auto
Autko przeciętne żadna rewelacja tanie troche drożej kosztuje tankowanie ale ważne że jeździ. Silniczek fajny dynamiczny ale głośny i delikatny. Bardzo boję się tych słupków bo naprawdę są za szeroki i bardzo utrudniają jazdę. Staram się pamietac o tej przypadłoęsi ale nie zawsze mam to w głowie i wam też radzę bardzo na to uważać
Silnik raczej pracuje dobrze nie ma co na niego nalegać przecież to jest 1.2 dosyć elastyczny
skrzynia biegów też fajna krutkie przełożenie i bardzo duża łatwosc wrzucania biegów
przeciętny co tu dużo mówić przeciętna klasa przecietny układ jezdny
zła zła zła za szerokie słupki z przodu trzeba bardzo uważać bo można się całkiem nieźle zdziwić!!!
Ja osobiście lubię ciepło grzeje bardzo dobrze i bardzo szybko się nagrzewa duży plus
ani za dużo ani tak żeby nikt już nie wsiadł poprostu przecietnie
złe powyżej 100Km/h pogłaszam radio żeby nie słyszeć tego hałasu
tragedia 1.2 to powinien palić ze 6/7 a on pali 8/9 i wcale go nie cisnę oczywiści mówię o benzynie bo gazu chla 12
ceta niska jakość też niska ale jeszcze raz powtórzę pobrykać można autko dobre dla rodziny (matka ojciec o 2 dzici w wieku gimnazjalnym) średnio zamożnej ustatkowanej jeżdzącej około 15 tys rocznie piszczącej swojego skarba bo następny kupią sobie dopiero ich dzieci
Jeżeli chodzi o drobiazgi to jeszcze nic się takiego nie popsuło co by mni bardzo denerwowało. Coś wali z przodu przy ruszaniu spaliła sie lampka z przodu i nie ma światła w schowku a no i jeszcze co ustawię światła to znowu spadają
Miałem jedną poważną usterkę ale to podobno wada wrodzona tego modelu rozsypał mi się układ różnicowy w skrzyni biegów co uniemozliwiło mi jazdę kosztowało mnie to UWAGA 700 złotych.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.2 i 80KM 59kW [l/100km]

10,3