Lista ocen Fiat Panda I (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ARCHICAR (archicar@tenbit.pl)
Hatchback 1.1 Selecta CL 50KM 37kW
Raz się spsiuła centralka sterująca wtrysku. Mechanior wyniuchł tzw. "zimny lut" zlutował i po kłopocie. Stało się to przy przebiegu ok.150tys.... Z tego co mi powiedzieli to najprawdopodobniej od wstrząsów! Te nasze jezdnie... ;-(
~Fantomask@poczta.onet.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Nigdy mnie nie zawiodl!! Wada Pand jest na sztywno zamocowany uklad wydechowy ktory peka na kolektorze i trzeba potem to spawac. Da sie to zalatwic wstawiajac w rure elastyczna przelotke, choc sam tego nie robilem.
~MaciaqD0,
Hatchback 1.0 44KM 32kW
w ciagu roku 2 razy mi sie zdarzylo ze tracil moc i po chwili gasl (zanieczyszczenia w paliwie) po 5 minutach stania na trasie odpala bez problemu:) mozna sobie zrobic przerwe i zapalic papierosa:P
~wachlarz@tlen.pl
Hatchback 0.95 4x4 48KM 35kW
silnik niezawodny i bardzo prosty konstrukcyjnie. Części praktycznie dostępne w większości w sklepach fiatowskich. Niskie ceny powodują, iz nie opłaca się kupować uzywanych lub regenerować starych.
~ranicha
Hatchback 1.0 Fire L 45KM 33kW
prosta instalacja gazowa i szczerze mówiąc zaniedbana \"załatwiła\"wymianę uszczelki pod głowicą,nasze \"doskonałe\"drogi zmęczyły przednie zawieszenie-naprawa tania i łatwa
~Kuba
Hatchback 1.1 Selecta CLX 55KM 40kW
czytalem ze fiat poprawil jakosc wlasnie na pandzie jak narazie sie to sprawdza nic sie nie dzieje napisze za 2 lata jak bede sprzedawal
~zoltar
Hatchback 0.8 34KM 25kW
jeszcze lepsza italiańska robota po 12 latach tylko gumy w zawieszeniu,uszczeniacze półosi,akumulator(niemiecki badziew),tarcze,klocki i szczęki
~kravitz@kki.net.pl
Hatchback 0.9 45KM 33kW
Dno, albo i nizej. Padalo wszystko, silnij bral tyle oleju co benzyny, elektryka..... Fakt ze auto bylo stare jak swiat i bylem juz chyba 100-nym wlascicielem.
~sadman999@poczta.onet.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
raczej rzadko.Przejechałem ok 70 tys i w tym czasie raz siadła uszczelka pod głowicą i przeskoczył pasek rozrządu.

Usterki Fiat Panda I

Fiat Panda I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wojtekB
Hatchback 0.8 34KM 25kW
w niej tak naprawde to niema się co psuć,ona jest trochę bardziej skąplikowana od roweru