Lista ocen Fiat Panda I (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fantomask@poczta.onet.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Twarde, niemal sportowe zawieszenie.Dopiero po 12 latach eksploatacji (mam ja od nowości) musze wymienic amortyzatory(z jednego wylał sie plyn). Hamulce w moim egzemplarzu sa TRAGICZNE, nie wiem niestety dlaczego bo mialem jeszcze 3 inne Pandy(w tym polkabriolet) i one mialy hamulce jak żylety. Układ kierowniczy idealny do miasta, kierownica kreci sie niemalże sama.
~b
Hatchback 1.1 4x4 54KM 40kW
tym samochodem z zaladowanym bagaznikiem i siedzeniami z tylu lub w 4 dorosle osoby to proponuje nie jechac!!!jak te auto jest zaladowanie to nie dosc ze "lusterkami ociera o jezdnie" to wogole nie reaguje na ruchy kierowanica ani nie hamuje bo sie po prostu klocki pala!!!!wiem to z wlasnego doswiadczenia!!!!
~MaciaqD0,
Hatchback 1.0 44KM 32kW
kupilem sobie niezle kolka na felgach aluminiowych 15" oponka 195/45/15 ale nie polecam bo na takich kolkach latwo wpada w poslizg a po drugie czasami opony szorowaly o przewody hamulcowe wiec bardzo nie polecam takich rozwiazan:( a szkoda bo naprawde ladnie wygladalo:)
~ukasz
Hatchback 0.8 34KM 25kW
przy szybkiej jeździe ostro się przechyla, extra na teren, mam podniesiona dodatkowo, wjadę tam gdzie większość nowych samochodów gubi spojlery i grzęźnie
~ARCHICAR (archicar@tenbit.pl)
Hatchback 1.1 Selecta CL 50KM 37kW
Miękkie komfortowe zawieszenie. Ja akurat takie lubię! Pełen wypas, tylko że trochę słabe są przednie amorki bo wytrzymują ok. 20tyskm... ;-(
~sadman999@poczta.onet.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
twarde zawieszenie-czuć każdą nierówność drogi.Przy założeniu szerokich opon(a miejsca jest na nie sporo) zakręty przestają straszyć:-)
~Kuba
Hatchback 1.1 Selecta CLX 55KM 40kW
jak na te rozmary jest calkiem niezle moze to nie lexus ale od pandzi tego nie wymagam.szkoda tylko ze nie mam wspomagania
~szymon.m@wp.pl
Hatchback 1.0 Fire L 45KM 33kW
Dobry uklad jezdny,nadwozie lekko sie wychyla sie na zakretach,ale kola caly czas dotykaja jezdni,mozna sie przyzwyczaic.
~dziadowóz
Hatchback 1.0 Fire L 45KM 33kW
Dobrze trzyma się drogi, tylko nie zakładajcie opon 135, bo trochę ucieka na zakrętach!

Usterki Fiat Panda I

Fiat Panda I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~TELETUBIŚ
Hatchback 0.9 45KM 33kW
OBNIZONE I UTWARDZONE ZAW KOŁA 13 -5CALI ZE SPORTINGA PEŁNY WYMIAR .NA ZAKRĘTACH TWARDO .ŁATWO O UŚLIZG