Ocena kierowcy - Fiat Panda III Hatchback 5d

Rafa?, 10 lat temu
Silnik 1.2 8v 69KM 51kW
Rok produkcji 2012
Fiat Panda III Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Inne : nie kupujcie fiata z instalacj? gazow? bo jak ?le traficie to b?dziecie si? buja? z nim tak jak ja. Je?li ju? musicie to kupcie bez instalacji i za???cie w jakiej? firmie zak?adaj?cej LPG kt?ra ma sie? og?lnopolsk? - nie b?dziecie uwi?zani do jednego serwisu. Ja zapali?a mi si? kontrolka "sprawd? silnik" i pojecha?em do innego serwisu fiata to mnie skasowali za diagnoz? bo si? okaza?o ?e wina pochodzi od ustawie?. Je?li kto? mia?by jakie? pytania, chcia?by pozna? wi?cej szczeg???w to piszcie do mnie bm ma?pa strona pl
Silnik : wyskakuj?cy "sprawd? silnik"
Inne : instalacja gazowa
5 miesi?cy ci?g?ych wizyt w serwisie
wymiana komputera, termostatu, cewk?, listw? wtryskow?, dziwny d?wi?k (drganie) przy ruszaniu jak silnik jest zimny
wymiana sprz?g?a i ?o?ysk w skrzyni
ju? s?ycha? pierwsze stuki
fajnie wszystko wida?, stosunkowo wysoko si? siedzi, szkoda ?e nie mo?na regulowa? wysoko?ci siedzenia
silnik pali du?o wi?cej ni? podaje komputer - ok 60% wi?cej LPG ni? pokazuje komputer. R??nica powinna by? ok 20%
szybko si? nagrzewa, klimy ze wzgl?du na por? roku jeszcze dobrze nie przetestowa?em
jak na miejskie auto to sporo miejsca i jest wygodnie
przy tak ma?ym przebiegu jest tragicznie - dziwne d?wi?ki z silnika i z tapicerki
mo?e gdybym lepiej trafi? to by?o by ok, ale uwzgl?dniaj?c koszty dojazdu do serwisu (ok 20 razy) i du?ym zu?yciu LPG (ok 10l/100km) to uwa?am ?e jest beznadziejnie.
nie by?em uprzedzony do marki jak inni kt?rzy s? zdania ?e nic na "f". Ale niestety to si? chyba zmieni. Jest tragicznie - za prawie 40tys oczekiwa?em czego? wi?cej
w zimie klamka nie wraca?a do pozycji "0" co skutkowa?o ?e nie domyka?y si? prawid?owo, plastik w nadkolu ?le z?o?ony, stuki tapicerki, jakie? d?wi?ki z silnika (jak jest zimny)
wy?ej ju? wymieni?em usterki. Dodam oczywi?cie tylko ci?g?e je?d?enie do serwisu i pr?by ustawienia, wyregulowania. Do tego dochodzi ci?gle pal?ca si? kontrolka "sprawd? silnik"

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.2 8v 69KM 51kW [l/100km]

7,7