Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d (46)

~Sal5
Hatchback 3d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Samochód przez 2 lata sprawował się bardzo dobrze. Kilka drobnych mankamentów psuje jednak całokształt.
3,8
~zsnplus
Hatchback 3d 1.2 Start&Stop 69KM 51kW
Ekonomiczny po mieście. Na trasę jednak zbyt mała pojemność i ilość mocy także jest za mała. (Silnik)
~thickdi#kdaddy27
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Niezawodna jednostka, idealna do miasta. Na dłuższe trasy i szybsze drogi trochę za słaba. (Silnik)
~fanka
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Bardzo dobre auto w swojej klasie. Jestem jego pierwszym właścicielem i nie mogę zarzucić mu niczego. Nic przez te 8 lat użytkowania się nie popsuło, auto pod względem lakieru, wnętrza i całokształtu wygląda jak salonowe. Jedyne co robię- raz na 1.5 roku wymieniam olej i przy okazji robię przegląd, po 7 latach wymieniony został akumulator i teraz po 8 układ wydechowy. Zaznaczam iż mieszkam poza miastem i nie jeżdżę tylko po asfaltowych i...
~Walker
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Prawie idealne auto, przydałaby się lepsza widoczność i dłuższy bagażnik.
~MARAS68
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Kultura pracy O.K ,ale elastczność silnika mogłaby być lepsza. (Silnik)
3,4
~wojtek
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
w tych pieniądzach trudno kupić auto 3-4 letnie, w nowoczesnej stylistyce. Jeśli chodzi o zawodność, żadnych negatywów nie odnotowuję. Natomiast czy jakość wykończenia jest niska ? To nie Mercedes. Jeśli szuka, ktoś spokojnego, w miarę nowego auta w przystępnej cenie i nie oczekuję skóry z chromem wewnątrz polecam.
~Tomek
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Podczas jazdy do pracy 50/50 droga szybkiego ruchu / drogi górskie średnie spalanie wynosi 5,1 l/100km i tak jest zawsze, miesięcznie 2 000 km z tym samym spalaniem, z używana klima . Zima spalanie rośnie do 6,5-7l zależy od mrozów. W lato przy bardzo ostrzelanej jeździe udało mi się zejść do 4,1l ale to bardzo mozolna jazda. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Łukasz
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Sporo nieprzemyślanych rozwiązań, jak np. woda z szyby odprowadzona wprost na alternator. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d
5,7
7,2
8,7
~piasek71
Hatchback 3d 1.2 Start&Stop 69KM 51kW
Auto jak dla mnie idealne. Jedynie co mi przeszkadza i jako stary kierowca nigdy chyba się nie przyzwyczaję to system Start&Stop - zupełnie niepotrzebny dla mnie.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d