Oceny Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW 2005-2010

Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW 2005-2010

~Maniek
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
mam wrażenie że Polacy nie rozumieją motoryzacji, segmentu aut, dopasowania ich do swoich potrzeb i statusu, według mnie Punto 1,2 spełnia zapotrzebowanie na auto dla 80 procent Polaków, ale i tak większość powie panie, takie pudełko? ni ma czym jechać, nie ważne że ktoś dojeżdza 3 km do pracy w której zarabia minimalną krajową ale Passat 2.0 w dieslu musi być xd, nie ważne że Emeryt nie jeździ prawie w ogóle ale zięciu kupił 2,5 litrowego...
3,8
~robest
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Auto kupilem po to by nie rzucac sie w oczy w Niemczech gdzie obecnie pracuje. Balem sie tego auta (nieprzyjemne doswiadczenia z jego starszym bratem) ale po 4 latach musze wystawic mu ocene dobra z plusem. Oczywiscie nie jest to mercedes ale w przeciwienstwie do mercedesa nie rdzewieje i nie ma tyle elektroniki ktora moze nawalic. Na koncu trzeba wybrac czy kupilo by sie to auto drugi raz ja juz nie bo status spoleczny sie poprawia ale...
~rationalis
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
proste, tanie w naprawie, pomimo upływu lat, atrakcyjne wizualnie...i ciekawostka - egzemplarze na rynku wtórnym z niskim przebiegiem już drożeją
~Walker
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Prawie idealne auto, przydałaby się lepsza widoczność i dłuższy bagażnik.
~tomuteK
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Auto jest super naprawdę w swojej klasie i cena i jazda i całokształt jest super nie powiem tunning auta może mi pomógł bo dużo rzeczy zmieniłem.
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Co by nie było żółw, brak dynamiki, w miarę niski apetyt na paliwo, kultura pracy normalna (Silnik)

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~michał_flak
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
silnik mało żwawy wręcz mułowaty do miasta nawet sie nadaje na autostrady nie chyba ze lubisz jak Cie ciężarówki wyprzedzają (Silnik)
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d